ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» випустило перший соціальний звіт

Кривий Ріг, 9 вересня 2011 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вперше випустило звіт про корпоративну соціальну відповідальність. Нефінансовий звіт за 2010 рік містить інформацію про діяльність підприємства в чотирьох основних сферах: інвестиції в людей (охорона праці та здоров'я, відпочинок і оздоровлення робітників і їхніх сімей, розвиток персоналу та кар'єрні можливості), природоохоронна діяльність і інвестиції в екологію, прозоре управління та внесок підприємства в соціально-економічний розвиток регіону і міста Кривий Ріг. Крім того, звіт освітлює взаємодію підприємства з підрядними організаціями, з органами місцевого самоврядування та іншими зацікавленими сторонами, а також волонтерський рух в рамках діяльності благодійного Фонду АрселорМіттал.

Рінат Старков, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Положення компанії АрселорМіттал як лідера в галузі накладає на нас особливу відповідальність за дбайливе використання ресурсів, мінімізацію впливу діяльності підприємства на навколишнє середовище, поліпшення якості життя наших працівників і місцевих мешканців в тому місті і регіоні, де ми працюємо. Ми переконані, що успішний бізнес – це, перш за все, відповідальний бізнес. Наш перший звіт про корпоративну соціальну відповідальність може бути цікавим для представників державних органів влади та засобів масової інформації, експертів, наших співробітників і мешканців Кривого Рогу як єдине систематизоване джерело інформації про те, що підприємство робить в області охорони праці, соціальній та екологічній сферах. В цьому звіті ми говоримо як про загальноприйняті форми соціальної відповідальності бізнесу, так і про унікальні інвестзобов'язання нашого підприємства, аналогів яким немає в Україні – наприклад, функціонування нашої масштабної соціальної інфраструктури або програма будівництва безкоштовного житла для робітників».

Звіт надруковано на папері Munken Pure, при виробництві якого не застосовуються хлор і оптичні вибілювачі, тому він належить до одного з найбільш екологічних в світі. Використання екологічного паперу при друці звіту про корпоративну відповідальність ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» свідчить про дбайливе відношення компанії до лісів.

Згідно стандартів звітності по корпоративній відповідальності компанії АрселорМіттал, на підприємстві встановлено щорічний цикл нефінансової звітності, і наступний звіт, що висвітлюватиме соціальні інвестиції в 2011 р., вийде в першій половині 2012 р.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021