ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

У санаторії-профілакторії «Джерело» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершено капітальний ремонт

Кривий Ріг, 5 жовтня 2011 р. Санаторій-профілакторій «Джерело» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрито після проведення капітального ремонту в лікувальному відділенні №1. Реконструкція лікувально-оздоровчого закладу тривала 4 місяці і включала капітальні та поточні ремонтні роботи, закупівлю нового обладнання, а також технічне переоснащення відділення № 1. Загальна вартість робіт склала майже 10 млн. грн.

Медичне обладнання санаторію-профілакторію поповнилося новою лазерною установкою Lasermed для лікування гострих серцево-судинних захворювань, неврології та широкого спектру хронічних захворювань. Сучасний лазер, що володіє більшою довжиною хвилі випромінювання, дозволить скоротити тривалість лікування будь-яких патологій в два-три рази і суттєво збільшити кількість пацієнтів, які пройдуть в санаторії курс лікування лазерною терапією. Вартість нового лазерного обладнання - 313 тис. грн.

В ході ремонту була вдосконалена лікувально-оздоровча база санаторію-профілакторію «Джерело» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

• Оновлено фасад будівлі та її ганок, замінено на металопластикові двері центрального входу та кабінетів першого поверху.
• Проведено капітальний ремонт коридорів і холів відділення, замінено системи водопровідних і зовнішніх електричних мереж, опалення трубопроводів котельні.
• Повністю відремонтовано кабінет аромотерапії, в приміщенні якого встановлені нові меблі, фітобар і сучасний інгалятор.
• Оновлена їдальня профілакторію, де встановлена нова система кондиціювання та замінено освітлення.
• Нове технологічне обладнання кухні представлене сучасною роздавальної лінією і холодильною камерою.
• Проведені ремонтні роботи в зимовому саду профілакторію, де тепер буде розміщуватися танцювальний зал.
• Конференц-зал профілакторію обладнаний новими телевізором, DVD-програвачем, проектором і комп'ютером.


Ірина Єфімчук, Директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Санаторій-профілакторій «Джерело» займає перше місце серед найбільших лікувально-оздоровчих комплексів Дніпропетровської області у зв'язку з тим, що він здатний приймати більше чотирьох з половиною тисяч чоловік щорічно. До того ж, він є другим за рахунком санаторієм в Україні з кількістю місць більше двох сотень. Лікувальна база санаторію, що визнана однією з найбільш укомплектованих в області, орієнтована на профілактичне лікування та реабілітацію пацієнтів з різними видами хронічних захворювань, а також на лікування наслідків виробничих травм та професійних захворювань. Сума коштів, виділених тільки на придбання сучасного медичного обладнання з 2008 по 2011 рр., перевищила 1 млн. 300 тис. грн. Сподіваємося, що в оновлених стінах відпочивати нашим співробітникам буде ще комфортніше».

Довідка:
Санаторій-профілакторій «Джерело» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює цілий рік за безперервним графіком. В цілому, в 2006-2010 рр. у санаторії-профілакторії було оздоровлено 24 тисячі співробітників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Лікувально-оздоровча установа складається з двох відділень і розрахована на 410 місць.

Лікувальне відділення №1 санаторію-профілакторію «Джерело» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» терапевтичного профілю складається з двох лікувальних підрозділів - бальнеологічного і фізіотерапевтичного, в цілому розрахованих на 270 місць. У шестиповерховому спальному корпусі відділення розташовані номери, їдальня, спортзал та лікувальна база. У бальнеологічному відділенні санаторію функціонують кабінети гідромасажу, лікувального душа, теплових процедур, а також кабінет грязелікування, де проводиться лікування захворювань органів дихання, травлення, опорно-рухового апарату, неврологічної системи. Крім того, відділення обладнане комбінованим апаратом «Clean Clean Care», за допомогою якого проводяться сеанси гідротерапії, аудіотерапіі і кольоротерапії. У фізіотерапевтичному відділенні санаторію «Джерело» розміщені кабінети магніто- і пресотерапії, квантової терапії і масажу. У відділенні проходять лікування пацієнти із захворюваннями внутрішніх органів, ендокринної системи, порушеннями обміну речовин.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021