ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

15 фахівців ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направлені на навчання в «АрселорМіттал Південна Африка»

Кривий Ріг, 6 жовтня 2011 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує участь у корпоративній навчальній програмі «Інженери для Групи». Стажування на підприємстві «АрселорМіттал Південна Африка» в рамках проекту проходять 15 фахівців ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (технологи, електрики, механіки, фахівці з автоматизації, гірничі інженери - випускники профільних вузів Кривого Рогу). Метою програми «Інженери для Групи» є пошук серед працівників компанії талановитих фахівців в області оптимізації технологій, а також системна підготовка таких співробітників, розвиток їх технічних та управлінських компетенцій, що відповідають стандартам АрселорМіттал. Програма передбачає обмін досвідом між молодими перспективними фахівцями кращих підприємств компанії. Основними критеріями участі у програмі є високий рівень технічних знань, міцний базовий рівень володіння англійською мовою, а також географічна мобільність протягом найближчих 10 років - тобто готовність працювати на підприємствах групи АрселорМіттал в різних країнах по всьому світу.

Першим етапом навчання для учасників програми стало стажування в структурних підрозділах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з метою удосконалення професійних навичок за спеціальностями - виробництво сталі, виробництво чавуну, обробка металів тиском, електромеханічні системи автоматизації, розробка родовищ корисних копалин. Навчання проводилося в основних виробничих цехах підприємства - агломераційний цех, конвертерний цех, блюмінг № № 1, 2, доменні цехи № № 1, 2, гірничо-збагачувальний комплекс. Крім цього, учасники програми ознайомились з роботою служб збуту, маркетингу, постачання, охорони навколишнього середовища та інших допоміжних функцій з метою розуміння всього ланцюжка створення доданої вартості. Теоретична підготовка включала інтенсивне вивчення англійської мови, а також управлінські спеціалізовані тренінги.

Влітку 2011 р. розпочався другий етап стажування української команди фахівців, який проходить на підприємстві «АрселорМіттал Південна Африка» і триватиме два роки. На підприємствах АрселорМіттал в ПАР фахівці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працюватимуть над особистими виробничими проектами, спрямованими на модернізацію сучасних систем управління виробництвом, тестування різних агрегатів і дослідження технічних проблем. По завершенню дворічного стажування в ПАР фахівці повернуться в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і будуть рекомендовані до призначення на посади лінійних менеджерів відповідно до їх спеціалізації.

Ірина Єфімчук, Директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Такі проекти демонструють переваги найбільшої міжнародної компанії як роботодавця: крім стабільних умов роботи, соціальних гарантій для співробітників, ми надаємо своїм працівникам можливість професійно розвиватися, обмінюватися досвідом і будувати кар'єру на міжнародному рівні. При цьому одна з головних умов успіху працівника - володіння англійською мовою. Можливість вивчення англійської як корпоративної мови АрселорМіттал є у всіх співробітників комбінату. Кращі працівники можуть бути направлені на стажування на підприємства АрселорМіттал інших країн, брати участь у спільних корпоративних проектах. Після закінчення навчання наші фахівці повертаються в Україну і привносять новий досвід, знання, кращі світові практики, які впроваджуються на підприємстві в Кривому Розі. Це частина нашої стратегії, спрямованої на те, щоб виростити з місцевих фахівців, що відповідають вимогам корпорації АрселорМіттал, досвідчених менеджерів для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Ці молоді працівники в майбутньому зможуть як зайняти ключові позиції на комбінаті, так і продовжити кар'єру на інших підприємствах АрселорМіттал по всьому світу».

Старт проекту «Інженери для Групи» відбувся в 2008 р. на всіх підприємствах АрселорМіттал. Восени 2009 р. перші п'ять фахівців ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» були направлені на підприємство «АрселорМіттал Південна Африка», де дворічна виробнича практика, розробка та впровадження спеціалізованих проектів стали базисом для вдосконалення професійного досвіду та управлінських навичок.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021