ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Тимчасові зміни в керівному складі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 14 жовтня 2011 р. Гонзало Уркіхо, Член ради директорів компанії АрселорМіттал, тимчасово призначений на посаду Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» рішенням Наглядової ради підприємства від 13 жовтня 2011 р. На цій позиції пан Уркіхо, відповідальний за підрозділи АрселорМіттал в Африці та країнах СНД, керуватиме діяльністю ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» до призначення нового Генерального директора підприємства.

Рінат Старков, попередній Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», продовжить свою кар'єру в корпорації АрселорМіттал.

Гонзало Уркіхо: «Я хочу подякувати Рінату Старкову, що займав позицію Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» трохи більше року, за його відданість компанії та вражаючі досягнення. За цей час ним було розпочато комплексну програму перетворень, основною метою якої є підвищення ефективності та конкурентоспроможності підприємства. Серед його головних досягнень – постійний продуктивний діалог з місцевими, регіональними та центральними органами влади, а також підписання Договору про внесення змін до Договору купівлі-продажу і вихід підприємства з обставин форс-мажору з 1 січня 2012 р. Менш ніж за рік своєї роботи в компанії Рінат Старков був обраний членом Керуючого комітету АрселорМіттал. Я бажаю йому успіхів в його подальшій кар'єрі в Групі АрселорМіттал.
Стратегія АрселорМіттал відносно свого бізнесу в Україні залишається незмінною: ми здійснюємо програму модернізації і найближчим часом плануємо запуск першої в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» машини безперервного лиття заготовок (МБЛЗ), продовжуємо послідовно виконувати інвестиційні зобов'язання».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021