ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Дебасіш Дхар призначений Головою адміністрації з маркетингу та збуту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 25 жовтня 2011 р. Дебасіш Дхар призначений Головою адміністрації з маркетингу та збуту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». На цій посаді пан Дхар відповідатиме за збільшення продажів на внутрішньому ринку та ринку СНД, скорочення періоду постачань для споживачів, зміну структури збуту на внутрішньому ринку та підвищення частки продукції з додатковою вартістю.

Дебасіш Дхар приєднався до компанії АрселорМіттал в 2004 р. на посаді менеджера національного ринку в Росії. На цій посаді він відповідав за продажі плоского та довгомірного прокату виробництва підприємств «АрселорМіттал Кривий Ріг» і «АрселорМіттал Теміртау».

Пан Дхар має більше 25 років професійного досвіду в сфері маркетингу, продажів, управління торгівельною мережею, бренд-менеджменту, комерційного розвитку та логістики у всесвітньо відомих компаніях з виробництва сталі, феросплавів і гірничодобувних компаніях. Він почав свою кар'єру в 1983 р. в компанії Tata Steel (Індія). На посаді менеджера з виробництва компанії Tata Steel пан Дхар розробив бренд конструкційної сталі та комплексну програму управління споживчою цінністю для основних споживачів будівельного ринку.

Дебасіш Дхар - дипломований гірничий інженер, випускник Вищої школи гірничої справи (м. Дханбад, Індія), яка є провідним спеціалізованим учбовим закладом в гірничодобувній галузі. Пан Дхар також має післядипломну освіту в сфері маркетингу та фінансів університету м. Джамшедпур (Індія).

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021