ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершено будівництво нових установок очистки газу

Кривий Ріг, 8 листопада 2011 р. В конвертерному цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершено будівництво централізованих установок очистки газу, які дозволять знизити кількість шкідливих викидів у атмосферу. Проектом передбачено введення в експлуатацію трьох сучасних установок очистки газу від технологічного обладнання тракту подачі сипучих матеріалів в конвертери, а також бункерів сипучих матеріалів першого і другого блоків конвертерів. На всіх аспіраційних установках змонтовані пилоочисні фільтри ФРІР-1100Х2, необхідні для очищення газів від дрібнодисперсного пилу, а також системи осушувачів повітря для регенерації рукавів. Вартість будівництва нових установок очистки газу склала більше 60 млн. грн.

Введення установок в дію дозволить скоротити концентрацію викидів пилу майже в 2,5 рази - з 120 мг/м³ до 50 мг/м³. Загальна кількість забруднюючих атмосферу викидів у конвертерному цеху таким чином буде скорочено на 55,5 т / рік або на 73%. Введення в експлуатацію трьох установок очистки газу замінить роботу 20-ти застарілих агрегатів. В результаті модернізації в конвертерному цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» будуть ліквідовані 15 джерел викидів у атмосферу.

Будівництво установок очистки газу українського виробництва (виробник - компанія ТОВ «Енергосталь») в конвертерному цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стартувало на початку 2010 р. 8 вересня 2011 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий ріг» була отримана декларація готовності установки очистки газу до експлуатації від бункерів сипучих матеріалів 1-го блоку конвертерів. Роботи по установках очистки газу від бункерів сипучих матеріалів 2-го блоку конвертерів і тракту подачі сипучих матеріалів у конвертери також завершені. В даний момент виконуються пуско-налагоджувальні роботи по запуску установок, який запланований на кінець 2011 р.

Ліана Максименко, Директор служби охорони навколишнього середовища ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Будівництво установок очистки газу в конвертерному цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - це перший етап виконання «Програми поліпшення екологічного стану Дніпропетровської області за рахунок зниження забруднення навколишнього середовища основними підприємствами-забруднювачами на 2007-2015 рр.». Введення сучасних пилоочисних установок значно знизить вплив конвертерного цеху підприємства на навколишнє середовище Кривого Рогу і дозволить досягти діючих державних нормативів по викидах пилу при підготовці шихтових матеріалів. У 2012 р. на підприємстві розпочнеться поетапний ремонт конвертерів підприємства з реконструкцією установок очистки газу. Це дозволить знизити викиди від конвертерів ще на 30%».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021