ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - фіналіст Всеукраїнського конкурсу «Рівні можливості: кращий роботодавець 2011»

Кривий Ріг, 11 листопада 2011 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - бронзовий призер Всеукраїнського конкурсу «Рівні можливості: кращий роботодавець 2011». Підприємство отримало це звання за забезпечення гендерної рівності під час працевлаштування та в ході трудової діяльності, створення умов для поєднання професійних і родинних обов'язків, професійного розвитку та кар'єрного зростання для жінок, а також за ініціативи, направлені на збільшення кількості жінок на керівних посадах. У фіналі конкурсу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розділило третє місце з компанією «McDonald’s».

Ірина Єфимчук, Директор з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Наша стратегія відносно створення умов для успішної роботи та кар'єрного зростання жінок на підприємстві полягає в тому, що ми постійно працюємо над поліпшенням умов праці та створенням безпечних і комфортних робочих місць для наших робітників, у тому числі і жінок, на виробництві. Незважаючи на значну кількість професій з важкими та шкідливими умовами праці, нам вдається їх покращувати та залучати жінок на роботу в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Сьогодні чисельність працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» складає 34 009 осіб, серед них 10 481 жінка, тобто більше 30% від загальної кількості працівників підприємства. Цей показник втричі перевищує аналогічну статистику підприємств АрселорМіттал в Європі, Південній Африці та Америці, де жінок лише близько 10% від загального числа робітників. Настільки істотна відмінність в кількості працюючих жінок пояснюється культурними особливостями та відмінностями в традиціях, оскільки традиційно в Україні зайнятість серед жінок і кількість працюючих жінок істотно вищі, ніж в багатьох інших країнах. Це накладає на компанію додаткову відповідальність за створення рівних можливостей для успішного професійного зростання жінок.

Сьогодні в цій сфері підприємством реалізуються такі ініціативи:
• створення можливостей для кар'єрного розвитку: при комплектації вакантних позицій, а також під час набору кандидатів для участі в програмах розвитку обов'язково розглядаються жіночі кандидатури. Наприклад, в корпоративній програмі «Майбутні фінансові лідери СНД» відсоток дівчат, що вивчають міжнародні стандарти фінансової звітності та управління фінансами, складає в даний момент 55%. Дівчата складають 100% учасників корпоративної «Програми розвитку лідерства в області постачання», що відкриває можливості вдосконалення навиків ведення переговорів, підписання контрактів, управління стосунками з постачальниками. За підсумками Програми прийому випускників вищих учбових закладів «Еверест» половина з відібраних кандидатів для працевлаштування на підприємстві – це дівчата. Мета корпоративних програм розвитку – виростити з амбітних молодих фахівців майбутніх менеджерів підприємства, серед яких в рівній мірі можуть бути представлені і жінки.
• створення умов для поєднання професійних і родинних обов'язків: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» має в своєму розпорядженні найкрупнішу соціальну інфраструктуру серед всіх підприємств гірничо-металургійної галузі і надає можливість доступного оздоровлення та відпочинку працівникам і членам їхніх сімей. Путівки в пансіонати підприємства та здравниці України для робітників і їхніх родин реалізуються за пільговою вартістю. В 2011 році в трьох дитячих оздоровчих таборах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» оздоровлено більше п'яти тисяч дітей працівників підприємства. Згідно з традиційною програмою страхування гарантовано повне медичне обслуговування дітей у віці від 6 до 15 років в період відпочинку в оздоровчих таборах підприємства. Страхова сума на одну застраховану дитину складала 12 000 грн.

В.В. Вайдисваран, в.о. Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Будучи частиною міжнародної компанії АрселорМіттал, наше підприємство підтримує принцип гендерної рівності, який поширюється на всі підрозділи та має особливе значення у зв’язку з масштабами корпорації та багатонаціональністю персоналу. Компанія пропонує рівні можливості зростання та розвитку для професіоналів як чоловічої, так і жіночої статі, і сьогодні в компанії АрселорМіттал жінки представлені на найвищих позиціях: віце-президент з комунікацій Нікола Девідсон, керуючий з корпоративної соціальної відповідальності Шарлот Вольф, гендиректор підприємства «АрселорМіттал Південна Африка» Нонкулулеко Німбезі-Хейта. Це свідчить про можливості, які створені в компанії для успішного кар'єрного зростання жінок, і ми в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» прагнемо використовувати цей досвід, залучати талановитих фахівців-жінок і створювати необхідні умови для їх професійного зростання і розвитку в компанії».

Сьогодні в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на топ-позиціях в безпосередньому підпорядкуванні генеральному директору підприємства працюють три жінки.

Довідка:
Конкурс «Рівні можливості: кращий роботодавець 2011» проводиться серед українських підприємств за ініціативою Європейського союзу в рамках проекту «Права жінок і дітей в Україні – комунікаційний компонент». Конкурс визначає трійку переможців в 5 категоріях: організації з чисельністю персоналу до 20 осіб, до 100 осіб, до і більше 1000 осіб. Крім того, виділена спеціальна категорія – «Краще підприємство для родини». Конкурс організовується за підтримки Міністерства соціальної політики України, Міжнародної організації праці та Європейської Бізнес Асоціації.

Метою конкурсу «Рівні можливості: кращий роботодавець 2011» є визначення кращого роботодавця України, виходячи з впровадженого в організації принципу гендерної рівності та створення рівних можливостей для чоловіків і жінок на робочому місці. В цьому конкурсі взяли участь більше 60 компаній України, серед найбільших з них фіналістами є «Microsoft», «McDonald’s», «Ernst & Young», «PwC Україна» та інші. Головні критерії, на підставі яких журі конкурсу визначає компанії-переможці, - це забезпечення гендерної рівності під час працевлаштування та в процесі роботи, створення умов для поєднання професійних і родинних обов'язків, рівне представлення жінок і чоловіків в керівництві.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021