ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Система управління охороною праці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відповідає вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007

Кривий Ріг, 22 листопада 2011 р. Система управління охороною праці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відповідає вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007. Це підтверджено міжнародним органом із сертифікації «QSCert-Ukraine B.V.» (Нідерланди) в ході другої щорічної перевірки системи управління охороною праці, яка була проведена на підприємстві міжнародними фахівцями-аудиторами з 31 жовтня по 2 листопада 2011 р.

Стандарт OHSAS 18001:2007 є ефективним інструментом управління ризиками у виробничій діяльності та зниження їхньої вірогідності, оскільки заснований на системному підході, що дозволяє запобігати можливим аварійним ситуаціям. В ході аудиту аналізуються дії підприємства з підвищення контролю над ризиками, розподіл відповідальності усередині організації, а також дотримання вимог законодавства в сфері охорони здоров'я та безпеки праці. Сертифікація на відповідність вимогам стандарту OHSAS 18001 є підтвердженням того, що ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» знає та контролює всі потенційні ризики, які можуть існувати як в звичайній повсякденній роботі, так і виникати під час нестандартних ситуацій.

Під час перевірки аудитори провели зустрічі з вищим керівництвом ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», керівниками структурних підрозділів, відвідали ділянки та служби структурних підрозділів підприємства. Вони також проаналізували документи системи управління охороною праці. Результати другої щорічної перевірки системи управління охороною праці підприємства за висновком міжнародних аудиторів є позитивними, в ході аудиту було також визначено області для вдосконалення системи.

Олександр Кузнєцов, Голова адміністрації з охорони праці та екології ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Корпорація АрселорМіттал поставила за мету досягнення нульового рівня травматизму з летальним результатом, а також зниження показників виробничого травматизму на всіх своїх підприємствах по всьому світу. Перед нами поставлено завдання із зниження коефіцієнту частоти виробничого травматизму на мільйон відпрацьованих людино-годин до 0,69 в 2011 році, проте ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» взяло підвищені зобов'язання із зниження цього показнику до 0,5 в поточному році. Регулярні незалежні аудити для підтвердження відповідності міжнародним стандартам – один з ефективних інструментів зовнішнього об'єктивного контролю дотримання стандартів, вдосконалення системи охорони праці на підприємстві, забезпечення безпечного робочого середовища для наших працівників».

Черговий ресертифікаційний аудит підприємства на відповідність вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007 заплановано на листопад 2012 р.

У другій половині листопада 2011 р. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочато аудит в області охорони праці та промислової безпеки фахівцями іншої міжнародної аудиторської компанії - «IRCA Coastal (Pty) Ltd» (Південна Африка). В ході аудиту будуть розглянуті питання впровадження стандартів корпорації АрселорМіттал із запобігання нещасним випадкам з летальним результатом - АМ Fatality Prevention Standards (FPS).

Довідка:
OHSAS 18001 - міжнародний стандарт з розробки ефективної системи управління охороною праці та виробничою безпекою персоналу (Occupational Health and Safety Management Systems). Він призначений для створення безпечних умов праці на підґрунті систематичного контролю ризиків безпеки та здоров'я, зниження вірогідності потенційних аварій. Вимоги стандарту OHSAS 18001 повністю сумісні з системою менеджменту якості згідно ISO 9001 і системою екологічного менеджменту ISO 14001 для максимально ефективного виконання зобов'язань з охорони здоров'я та безпеки персоналу. Сертифікат OHSAS 18001 видається на 3 роки, щорічно проводиться інспекційний контроль (наглядовий аудит) для підтвердження відповідності вимогам стандарту.

Робота із сертифікації системи управління охороною праці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на відповідність вимогам міжнародного стандарту OHSAS серії 18000 розпочалася в 2005 р., і в листопаді 2007 р. підприємство отримало єдиний міжнародний сертифікат OHSAS 18001:1999. В жовтні 2009 р. проведена ресертифікація системи управління охороною праці підприємства на відповідність новій версії міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007.

«QSCert-Ukraine B.V.» (нідерландський підрозділ міжнародного органу з сертифікації QSCert) надає сертифікаційні послуги в Україні та країнах СНД.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021