ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» створить нові підприємства для забезпечення послуг транспорту, харчування та медичного обслуговування для своїх працівників

Кривий Ріг, 5 грудня 2011 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше металургійне підприємство України, створило приватні дочірні підприємства на базі структурних підрозділів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: цеху пасажирського автотранспорту, управління громадського харчування та торгівлі, медицини та гігієни праці. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стало 100% власником трьох приватних дочірніх підприємств, створених на базі цих підрозділів: ЧП «АМКР Транспорт», ЧП «АМКР Кейтерінг», ЧП «АМКР Медицина». 24 листопада 2011 р. було проведено державну реєстрацію нових юридичних осіб, і затверджені Статути підприємств. Єдиним власником всіх трьох приватних підприємств є ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Таким чином, раніше існуючі підрозділи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стануть самостійними юридичними особами, що здійснюватимуть ту ж саму діяльність, і в яких на колишніх умовах працюватиме той самий персонал. Першочерговим завданням приватних підприємств «АМКР Транспорт», «АМКР Кейтерінг» і «АМКР Медицина» залишиться надання послуг ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», і працівники підприємства будуть і далі в необхідному обсязі отримувати послуги транспорту, харчування та медичного обслуговування, але вже на більш якісному рівні.

Переведення персоналу з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» до приватних підприємств здійснюватиметься з 12 грудня 2011 р. і буде проведений з максимальною відповідальністю, а також дотриманням існуючого трудового законодавства. Всім працівникам підрозділів, які увійшли до складу нових підприємств, адміністрація ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» гарантує збереження рівня заробітної плати, а також умов оплати праці, соціальних пільг та гарантій (в т.ч. путівки в пансіонати, дитячі табори, додаткові відпустки, медичне страхування та ін.). Створення приватних дочірніх підприємств і переведення персоналу погоджене з профспілкою ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». До початку переведення працівників адміністрація ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ініціюватиме укладення на приватних підприємствах колективних договорів на умовах, аналогічних колективному договору ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

В.В. Вайдисваран, в.о. Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - гірничо-металургійне підприємство, що виробляє відповідну продукцію світового рівня якості та широкого сортаменту. Такі сфери діяльності, як громадське харчування, медицина, пасажирський транспорт, не є профільним бізнесом металургійної компанії. У всіх інших країнах світу підприємства АрселорМіттал для забезпечення високоякісного обслуговування за цими важливими напрямами користуються послугами зовнішніх спеціалізованих компаній. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» буде ключовим замовником послуг нових дочірніх компаній, створення яких дозволить їм поліпшити якість своїх послуг у відповідних областях, а також дасть їм можливість розвиватися та отримувати прибуток від залучення інших клієнтів. Ці компанії є самостійними юридичними особами, націленими на здобуття прибутку, досягнення результатів в економічній та соціальній сферах. Ми маємо намір забезпечити соціальним захистом працівників, які будуть переведені на ці підприємства. Протягом останніх 5 років компанія АрселорМіттал інвестувала значні кошти в оновлення обладнання медсанчастини, громадського харчування, автомобільного парку підприємства. Щоб уникнути проведення аутсорсингу цих підрозділів або продажу нового обладнання ми прийняли рішення створити приватні підприємства та зберегти для робітників, які перейшли до них, всі існуючі привілеї ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021