ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 866,5 тис. грн. на придбання мобільного пункту управління масовим вибухом в кар'єрі

Кривий Ріг, 19 грудня 2011 р. В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з метою забезпечення більш безпечних умов праці працівників придбаний і почав свою роботу мобільний пункт управління масовим вибухом в кар'єрі. Спеціально обладнаний автомобіль підвищеної прохідності КАМАЗ-43118 (дизель кунг-фургон) призначений для безпечного проведення масових вибухів в кар'єрі з можливістю дистанційного керування вибухом по ультракороткохвильовому радіоканалу. На придбання сучасного командного пункту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було виділено 866,5 тис. грн.

Ігор Щетінін, Голова адміністрації з гірничорудного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Ми прагнемо зробити проведення масових вибухів в кар'єрі максимально безпечним – як в природоохоронній сфері, так і в області охорони праці. Для мінімізації впливу вибухів на навколишнє середовище та зниження викидів в атмосферу в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» при проведенні масових вибухів в кар'єрі використовуються речовини, що не вміщують тротилу і сприяють зниженню кількості шкідливих газів. Ми проводимо рекультивацію тих земель, які були порушені при розробці відкритим або підземним способом. Ми також продовжуємо вдосконалювати систему управління охороною праці, інвестуємо в модернізацію та нове обладнання в гірничорудному виробництві для забезпечення безпечних і комфортних умов праці наших робітників».

До придбання мобільного пункту управління працівники при проведенні масового вибуху вимушені були тривалий час знаходитися на борту кар'єру просто неба. Новий мобільний пункт, обладнаний кондиціонером і системою обігріву, забезпечить безпечні та комфортні умови праці для персоналу, який керує виробництвом масового вибуху в кар'єрі в умовах підвищених температур влітку та знижених взимку.

Однак придбаний мобільний пункт є багатофункціональним, і також використовуватиметься в роботі фахівців з ремонту лінійно-кабельних споруд і телекомунікацій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». За допомогою мобільного пункту здійснюється перевезення обладнання та бригад з ремонту споруджень зв'язку на різних об'єктах підприємства (в металургійному виробництві та на підстанціях, кар'єрах, далеких відвалах гірничого департаменту). Завдяки місткості та підвищеній прохідності автомобілю скорочуються терміни планово-профілактичних ремонтів, а також ліквідацій аварійних ситуацій в сфері телекомунікацій та лінійно-кабельних споруджень ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Спецавтомобіль укомплектовано потужною бензиновою електростанцією, що дозволяє електрифікувати місце роботи на виїзді для різних цілей: у розпорядженні робітників електрозварювання, електродриль і перфоратор, електронасос для відкачування води, можливість освітлення в темний час доби та електроживлення обладнання.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021