ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Артем Поляков - новий генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 18 січня 2012 р. Артема Полякова призначено генеральним директором ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Він змінить на цій посаді В.В. Вайдісварана, який був виконуючим обов'язки генерального директора підприємства з жовтня 2011 року. До обов'язків Артема Полякова як генерального директора підприємства буде входити подальше перетворення АрселорМіттал Кривий Ріг на високоефективне підприємство з особливим фокусом на питаннях охорони праці, виконання масштабної програми модернізації, а також забезпечення подальшої стабільної роботи виробництва і збільшення частки підприємства на ринку. Пан Поляков офіційно вступить на посаду і приступить до виконання своїх обов'язків після проходження орієнтаційної програми в корпоративному офісі АрселорМіттал і завершення всіх необхідних формальностей.

Гонзало Уркіхо, Член Ради директорів компанії АрселорМіттал: «Як новому генеральному директору ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Артему Полякову належить зміцнити позитивні тенденції і досягнення підприємства в галузі охорони праці, яка є для нас пріоритетом № 1. Серед інших його основних завдань буде також забезпечення стабільної роботи виробництва, продовження програми модернізації підприємства в Кривому Розі, а також подальша побудова ефективного діалогу між АрселорМіттал як найбільшим іноземним інвестором в країні та урядом України. Ми з оптимізмом дивимося на перспективи нашого майбутнього в Україну і мають намір продовжувати розвивати наш бізнес у цій країні».

Артем Поляков має великий досвід в управлінні змінами, особливо в країнах СНД, реалізації потенціалу підприємств через корпоративний розвиток, реструктуризації бізнесу та підвищення операційної ефективності, а також впровадження ефективних процесів управління. До приходу в АрселорМіттал Артем Поляков працював генеральним директором цукрового бізнес-напряму групи компаній «Русагро», одного з найбільших агрохолдингів Росії. До цього він працював у французькій компанії Lafarge (виробник будівельних матеріалів), де займав різні посади: директор зі стратегії та розвитку бізнесу країн СНД в штаб-квартирі в Парижі, а також виконавчий директор підрозділу в Україну та Росії. До цього Артем Поляков працював в АТ «Карельський окатиш», російському підприємстві з видобутку і переробки залізних руд (м. Костомукша) на посаді фінансового директора, а потім - генерального директора.

Пан Поляков отримав ступінь магістра ділового адміністрування у Міжнародному інституті розвитку менеджменту в Лозанні (Швейцарія). Він також закінчив з відзнакою Військово-інженерну академію (Москва, Російська Федерація) та факультет обчислювальної математики і кібернетики Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова (Москва, Росія). Пан Поляков народився в м. Саратові (Росія) в 1965 році.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021