ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надасть 15 мільйонів гривень на вирішення соціальних проблем міста

Кривий Ріг, 16 березня 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у 2012 році надасть 15 млн. грн. для реалізації соціальних програм в Кривому Розі, а також на підвищення комфорту проживання мешканців міста. Договір про співробітництво та організацію взаємовідносин між виконавчим комітетом Криворізької міської ради та ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підписано сьогодні Генеральним директором підприємства Артемом Поляковим і мером міста Кривий Ріг Юрієм Вілкулом. Згідно з Договором ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» «сприяє соціально-культурному розвитку міста шляхом надання коштів з метою будівництва, розширення, ремонту і утримання певних об'єктів соціальної та виробничої інфраструктури міста Кривий Ріг».

Артем Поляков, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Я радий, що починаю свою діяльність на посаді Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з такого важливого кроку з боку підприємства. Підписання таких щорічних договорів про співпрацю - це добра традиція нашої компанії та свідоцтво нашого соціального партнерства з місцевою владою. Як найбільше містоутворююче підприємство, ми продовжуємо підтримувати міське будівництво, благоустрій та соціальні програми. Результатом такого партнерства бізнесу і влади є реалізація конкретних проектів для вирішення нагальних проблем міста і турбота про жителів Кривого Рогу».

Подібні договори про співробітництво з органами місцевого самоврядування ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» укладає щорічно, починаючи з 2006 року. Аналогічний Договір про співробітництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і місцевої влади було підписано рік тому, 21 квітня 2011 р., згідно з яким підприємство надало кошти на реалізацію наступних проектів:

• 8,9 млн. грн. – для проведення комплексної реконструкції та благоустрою проспекту Південний;
• 5 млн. грн. – для поточного ремонту дорожнього покриття вулиць міста;
• 781,6 тис. грн. – для придбання та установки обладнання на спортивних майданчиках шкіл міста;
• 200 тис. грн. – для проведення культурно-мистецьких заходів в місті.

В 2011 році вперше аналогічний Договір про співпрацю ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і Дніпропетровської облдержадміністрації було підписано Генеральним директором підприємства і губернатором Дніпропетровської області про надання підприємством упродовж найближчих трьох років 120 млн. грн. на вирішення соціальних проблем області.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021