ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Відбулися загальні збори акціонерів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 12 квітня 2012 р. Сьогодні в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбулися щорічні загальні збори акціонерів товариства. На зборах були прослухані звіт виконавчого органу за 2011 р., звіт Наглядової ради за 2011 р., звіт і висновки Ревізійної комісії з фінансової звітності товариства за 2011 р., затверджено річний звіт товариства, прийнято рішення про розподіл прибутку та збитків товариства, а також обрані члени Наглядової ради.

За підсумками роботи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в 2011 році:
• чистий дохід від реалізації продукції склав 28,9 млрд. грн., що на 23% більше, ніж в 2010 році;
• отримано валовий прибуток в сумі 6,4 млрд. грн., що на 43% більше, ніж в 2010 році;
• чистий прибуток за 2011 рік склав 2,1 млрд. грн., що на 934 млн. грн. більше, ніж за 2010 рік.

Рішенням загальних зборів акціонерів результати фінансово-господарської діяльності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за 2011 р. визнано задовільними. За результатами затвердження порядку розподілу прибутку та покриття збитків товариства прийнято рішення використовувати чистий прибуток, отриманий за результатами фінансово-господарської діяльності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в 2011 р., на розвиток виробництва та відрахування до резервного фонду товариства.

На зборах було обрано оновлений склад Наглядової ради товариства, до нього увійшли: Гонзало Уркіхо, Член Правління компанії АрселорМіттал, відповідальний за сегмент країн Азії, Африки та СНД; Саймон Френсис Еванс, Віце-президент, Головний юрисконсульт Групи АрселорМіттал; Вільям Алан Скоттінг, Виконавчий віце-президент, Глава зі стратегії, Член Керуючого комітету АрселорМіттал; Бхікам Чанд Агарвал, Виконавчий віце-президент, Глава з фінансів, Член Керуючого комітету АрселорМіттал; Герхард Ренц, Голова Наглядової ради АрселорМіттал Гамбург, АрселорМіттал Дуїзбург, АрселорМіттал Рухрорт; Франтішек Хованієц, викладач Остравського технічного університету, консультант з питань менеджменту та металургії; Олег Рибачук, Голова наглядової ради Фонду «Суспільність», керівник громадської організації «Центр UA»; Сергій Піонтковський, Керуючий партнер юридичної фірми «Бейкер і Макензі»; Анна Дерев’янко, Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації.

Довідка:
Загальні збори акціонерів є найвищим органом управління ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Загальні збори акціонерів мають право приймати рішення з усіх питань діяльності підприємства, у тому числі з тих питань, які віднесені до компетенції Наглядової ради та Генерального директора, за винятком випадків, встановлених законодавством. Загальні збори скликаються щорічно та проводяться не пізніше за 30 квітня.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021