ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Парамжит Калон призначений Главою адміністрації з виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 13 квітня 2012 р. Парамжит Калон призначений Главою адміністрації з виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 2 квітня 2012 р. На цій посаді Парамжит Калон відповідатиме за стабілізацію виробництва, виконання бізнес-плану у виробничій сфері та впровадження нових технологій. Раніше позицію Глави адміністрації з виробництва посідав Олександр Іоськов, який призначений Головним керуючим з виробництва - начальником виробничого управління ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і буде відповідати за планування виробництва.

Парамжит Калон має значний досвід роботи в металургійній галузі. До нового призначення пан Калон працював на посаді Глави технічної адміністрації підприємства і відповідав за стратегію та реалізацію інвестиційних проектів, якість, технічні процеси та норми використання матеріалів; до цього обіймав посаду Головного керуючого з проектів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (2008-2010 рр.).

Артем Поляков, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Парамжит Калон – досвідчений менеджер, який вже 4 роки працює в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та має масштабний послужний список успішних проектів і впроваджених на підприємстві технологій, а також володіє глибокими знаннями українського ринку та металургійної галузі в цілому. На новій посаді перед Парамжитом Калоном стоїть завдання стабілізувати виробництво та досягти цілей бізнес-плану в другому кварталі та в 2012 р.».

Парамжит Калон розпочав свою кар'єру в 1995 р. на посаді менеджера з проектів компанії «СМС Зімаг» (попередня назва – «Маннесман Демаг»), одного з найбільших світових постачальників обладнання та новаторів у технології сталі. В 2001 р. він перейшов працювати в компанію Danieli & C (Буттріо, Італія), де відповідав за пуско-наладку та запуск сталеливарних проектів по всьому світу. Протягом десяти років пан Калон реалізував багато стратегічних сталеливарних проектів основних виробників сталі в Індії, Китаї, Тайвані, Великобританії, Франції, Італії та Росії. Парамжит Калон закінчив державний інженерний інститут штату Харьяна в Індії та має управлінську ступінь з металургії, а також сертифікат з комп'ютерних наук.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021