ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» починає програму добровільного звільнення 2012 р.

Кривий Ріг, 24 квітня 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» оголошує про початок першого цього року етапу програми добровільного звільнення. Ця програма передбачає виплату компенсаційного пакету певним категоріям працівників при звільненні з підприємства за власним бажанням. Перший етап програми проходитиме з 23 квітня по 31 травня 2012 р. Програма добровільного звільнення розроблена з метою зменшення управлінських рівнів на підприємстві, зниження загальної кількості керівників, спеціалістів, службовців (КСС) і робітників адміністративно-господарського персоналу. В рамках програми добровільного звільнення працівникам запропоновано скористатися однією з трьох схем виплат компенсації залежно від категорії, до якої відноситься працівник:
• Схема №1 поширюється на адміністративно-господарський персонал і КСС та передбачає на вибір два варіанти:
1) розмір компенсації обчислюється прямим співвідношенням 1-го місячного окладу до стажу роботи працівника на підприємстві, але не більше 35 000 грн. для робочих і не більше 60 000 грн. для службовців і керівників;
2) поширюється на працівників, які самостійно вирішать питання свого працевлаштування за межами підприємства. Виплата компенсації здійснюється у розмірі різниці між окладом на підприємстві та окладом за новим місцем роботи за 3 роки.
• Схема №2 поширюється на адміністративно-господарський персонал і КСС, які не досягли пенсійного віку (за 3 роки до виникнення права на призначення пенсії). Розмір виплат залежить від того, скільки залишилося років до настання пенсії за віком (виплата одного, двох або трьох середньомісячних заробітків);
• Схема №3 направлена на робочих, що досягли пенсійного віку та одержують пенсію за віком, а також на робітників, які згідно з висновком медико-соціальної експертної комісії визнані непрацездатними (інваліди 1 або 2 групи), і працівників, які мають медичні протипоказання для продовження роботи за професією. Розмір компенсації згідно з схемою №3 обчислюється прямим співвідношенням 1-го місячного окладу до стажу роботи працівника на підприємстві, але не більше 30 000 грн.

Особливістю програми добровільного звільнення цього року стало рішення про надання права скористатися умовами програми робітникам підприємства, які мають медичні протипоказання для продовження роботи за професією згідно з висновком ВКК, а також працівниками, які досягли пенсійного віку і одержують пенсію за віком. Ці працівники протягом двох років після звільнення зможуть користуватися медичною страховкою коштом підприємства.

Також особливістю програми 2012 р. є виплата бонусу у розмірі двох місячних окладів для пільгової категорії працівників (самотня мати, батько, що виховує дитину самостійно, особа, яка має дитину-інваліда, усиновила дитину або взяла дитину під опіку), який вперше виплачується додатково до основної виплати в даній програмі добровільного звільнення.

Ірина Єфимчук, Директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Виплати за програмою добровільного звільнення дають можливість нашим робітникам, які покидають компанію, відчувати себе соціально захищеними. Програма проводиться максимально відкрито та прозоро, всім працівникам підприємства своєчасно надається повна інформація для прийняття рішення. Цього року розроблено три схеми виплат, які розраховані на різні категорії робітників. Проте ми навмисно не мотивуємо великими виплатами до уходу працівників передпенсійного віку. В даний середній вік робітників на нашому підприємстві складає 38 років. Тому важливо, щоб компанію не покинули ті професіонали, які володіють багатолітнім досвідом і знаннями та можуть передати цей капітал молодому поколінню. Крім того, ми розуміємо, що робітники передпенсійного віку є найбільш незахищеною категорією на ринку праці, і ми готові надавати цим працівникам постійне місце роботи на найбільшому в галузі, конкурентоздатному підприємстві до досягнення ними пенсійного віку».

Другий етап програми добровільного звільнення в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в поточному році відбудеться з 20 серпня по 28 вересня 2012 р.

Довідка:
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в 2007 році одним з перших в Україні ввело Програму добровільного звільнення, що передбачає виплату компенсацій працівникам, які прийняли рішення звільнитися з підприємства. За цей період для виплати компенсації робітникам при звільненні було виділено 951,9 млн. грн. В 2007-2011 рр. на підприємстві було прозоро проведено 9 етапів, а умовами програми скористалися 19 634 працівника підприємства. У числі тих, хто скористався програмою добровільного звільнення, – 10 231 працівник, що досяг пенсійного віку. Це складає близько 52,1% від загальної кількості звільнених за програмою добровільного звільнення. При цьому більше половини з числа тих, хто вирішив добровільно покинути підприємство, – це робітники, що відносяться до категорії адміністративно-господарського персоналу.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021