ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

В 6-ий щорічний День здоров'я та безпеки компанія АрселорМіттал закликає працівників і підрядників: «Зупинися, подумай і дій безпечно»

Кривий Ріг, 26 квітня 2012 р. АрселорМіттал, найбільша компанія в світовій гірничо-металургійній галузі, сьогодні відзначає шостий щорічний День здоров'я та безпеки. Цього року на всіх підприємствах корпорації по всьому світу цей день проходить під загальним девізом: «Зупинися, подумай і дій безпечно». Це звернення до всіх працівників і підрядників закликає їх зупинитися на мить перш, ніж приступити до нового виробничого завдання, подумати про можливі небезпеки та способи запобігання, і лише після цього приступати до роботи.

Лакшмі Міттал, Голова правління і Генеральний директор АрселорМіттал: «Наша мета – стати найбезпечнішою сталеливарною та гірничодобувною компанією в світі. Щорічно ми відзначаємо значний прогрес в нашому проекті «Прагнення до нуля», направленому на досягнення нульового показника нещасних випадків. Нашим завданням на цей рік є досягнення нового результату – зниження частоти нещасних випадків по компанії до одиниці. Тому я сподіваюся, що тема Дня здоров'я та безпеки в цьому році – «Зупинися, подумай і дій безпечно» – допоможе нам продовжувати розпочатий рух до цієї мети».

Артем Поляков, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» визначило конкретні цілі в сфері охорони праці та забезпечення безпеки наших працівників. Цілий комплекс завдань необхідно реалізувати цього року для того, щоб відповідати стандартам корпорації з таких напрямків, як роботи в замкнутих просторах, безпека роботи на висоті, безпека на залізниці. Важливим напрямком також залишається системна робота з підрядниками. Їхнє навчання, впровадження в підрядних організаціях високих стандартів безпеки та норм охорони праці, що діють на нашому підприємстві, – в цьому полягає роль ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» як лідера гірничо-металургійної галузі України».

В 2011 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало в охорону праці та виробничу безпеку понад 187 млн. грн. Перед підприємством було поставлено завдання знизити коефіцієнт частоти виробничого травматизму на мільйон відпрацьованих людино-годин (Кч) до 0,69. За підсумками роботи за рік підприємству вдалося досягти показника Кч = 0,6, що на 21% нижче, ніж в 2010 р. В минулому році також значно знизилися показники травматизму серед персоналу підрядних організацій: коефіцієнт частоти нещасних випадків на мільйон відпрацьованих людино-годин склав 0,48 (у 2010 р. – 0,6), і серед підрядників не було допущено жодного нещасного випадку із смертельним наслідком.

В 2011 р. істотний прогрес у сфері охорони праці спостерігався у всій корпорації. В минулому році в АрселорМіттал коефіцієнт частоти виробничого травматизму на мільйон відпрацьованих людино-годин знизився до 1,4 в порівнянні з 1,8 в 2010 р. За перші три місяці 2012 р. коефіцієнт частоти виробничого травматизму в компанії склав 1,07, що є найкращим квартальним показником за весь час.

Щорічний День здоров'я та безпеки в АрселорМіттал дає можливість працівникам різних підприємств корпорації ділитися кращими практиками в рамках проекту «Прагнення до нуля». Програма цього дня в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» включає цілий ряд практикумів з основних тем (уникнення повторних нещасних випадків, поліпшення для підрядників, надання медичної допомоги, охорона здоров'я та важливість загальної пильності).

«Безпечна екологічна сталь» – це основоположна філософія виробництва, яку АрселорМіттал прагне впровадити на всіх своїх підприємствах. Цей підхід знаходить своє відображення в корпоративних політиках з охорони праці, що визначають роботу спільних комітетів з охорони праці, в яких бере участь керівництво підприємства та профспілка, а також комплексні програми підготовки та навчання персоналу в сфері охорони праці.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021