ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрився тренінг-центр з безпечного виконання робіт

Кривий Ріг, 26 квітня 2012 р. В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрито перший серед металургійних підприємств України тренінг-центр з безпечного виконання робіт. Новий навчальний центр призначений для навчання співробітників та працівників підрядних організацій підприємства запобіганню смертельним нещасним випадкам відповідно до корпоративних стандартів компанії – ArcelorMittal Fatality Prevention Standards (FPS). В реалізацію даного проекту підприємство інвестувало більше 7 млн. грн.

Будівля центру складається з навчального корпусу та практичного полігону. У двоповерховому навчальному корпусі розміщуються 4 класи для проведення теоретичних занять, а також комп'ютерний клас зі спеціальним програмним забезпеченням для навчання та тестування. В новому тренінг-центрі зможуть одночасно навчатися близько 150 осіб.

Для проведення практичних занять в навчальному центрі створено спеціальний полігон, обладнаний сучасними тренажерами. Тренажери дають можливість навчатися безпечним способам виконання робіт в умовах, максимально наближених до виробничих:
• тренажер для навчання безпечній роботі на висоті (навчання правильному підйому до місця проведення робіт, закріпленню за допомогою спеціальних засобів індивідуального захисту, правильному спуску);
• тренажер у формі колодязя, що повністю імітує замкнутий простір (відпрацювання навичок роботи у замкнутих просторах);
• стенд для електромонтерів (навчання правильному роз'єднанню електричного кола та виконанню електроремонтних робіт);
• кран мостового типу для вдосконалення навичок машиністів кранів, що керується як із кабіни, так і дистанційно.

В майбутньому запланована купівля для практичного полігону тренажерів з автобезпеки, ізоляції та блокування.

Сергій Теслюк, в.о. Глави адміністрації з охорони праці та екології ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Новий тренінг-центр призначений для вивчення всіх ризиків і навчання безпечній поведінці в потенційно небезпечних ситуаціях. Особливість цієї навчальної бази в тому, що вона дає можливість отримання не лише теоретичних знань в галузі охорони праці, а й практичного відпрацювання навичок, яке буде проводитися на спеціальному полігоні. Подібна комплексна навчальна база – перша серед металургійних підприємств в Україні. В 2011 р. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконували роботи близько 25 тисяч працівників з 196 підрядних організацій. Саме тому одним з найважливіших призначень нового центру буде проведення навчання наших підрядників, яке вони будуть проходити ще до початку робіт. Новий тренінг-центр стане ефективним інструментом підвищення рівня безпеки на нашому підприємстві».

Довідка
ArcelorMittal Fatality Prevention Standards включають 10 стандартів, що діють на рівні корпорації:
• Робота на висоті
• Замкнуті простори
• Ізоляція та блокування
• Безпека на залізниці
• Крани та вантажопідйомне обладнання
• Аудити цехів
• Транспортні засоби та водіння
• Управління підрядниками
• Розслідування нещасних випадків
• Готовність до аварійних ситуацій

Всі робітники підприємства проходять навчання з вимог стандартів ArcelorMittal Fatality Prevention Standards. Корпорацією АрселорМіттал встановлена багаторівнева система оцінки впровадження стандартів FPS – від введення формальних правил для контролю робіт до досягнення виробничої досконалості.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021