ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить програму прийому випускників вищих навчальних закладів 2012 року

Кривий Ріг, 26 липня 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України, проводить програму прийому випускників 2012 р. «Еверест». Метою програми є пошук амбітних і талановитих молодих фахівців-випускників вузів, що володіють потенціалом побудувати успішну кар'єру в міжнародній компанії АрселорМіттал. Програма «Еверест» розрахована на 2 роки, протягом яких кращим кандидатам пропонується можливість роботи в структурних підрозділах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в статусі стажерів з подальшим працевлаштуванням.

Відбір кандидатів для участі в програмі відбуватиметься за наступними виробничими напрямками: сталеплавильне, доменне, прокатне, коксохімічне виробництва, гірничодобувна галузь, капітальні ремонти і будівництво, механоремонтні роботи, а також енергетика, маркетинг, логістика, управління персоналом, охорона праці та захист навколишнього середовища. Серед критеріїв конкурсного відбору кандидатів для участі в програмі «Еверест» в 2012 р. – високий рівень професійної підготовки, знання англійської мови, мобільність, лідерський потенціал.

Програма «Еверест» передбачає участь стажерів в найважливіших корпоративних проектах, а також інтенсивне теоретичне навчання (online-курси та аудиторні заняття). Для кожного стажера заплановано індивідуальний план ротацій серед підрозділів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та на міжнародному рівні серед підрозділів корпорації АрселорМіттал, виходячи із здібностей і досягнень учасника програми. Окрім здобуття практичного досвіду учасники програми проходять спеціалізований курс вивчення англійської мови.

В період стажування учасникам програми встановлено заробітну плату, і підприємство забезпечує їх всіма пільгами, якими забезпечено кожного працівника ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відповідно до Колективного договору підприємства (можливість лікування та відпочинку в оздоровчих комплексах підприємства і здравницях України, медичне страхування, оплачувані лікарняний і щорічна відпустка).

Ірина Єфимчук, Директор з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Не зважаючи на непросту ситуацію в металургійній галузі в 2012 р., ми продовжуємо набір на конкурсній основі випускників вищих навчальних закладів, готові надати висококваліфікованим фахівцям можливості набуття досвіду, розвитку та комплексного навчання. Мета програми «Еверест» - виростити фахівців для нашого підприємства в Україні, які володіють розумінням ведення бізнесу в міжнародних масштабах. За результатами конкурсного відбору для участі в програмі «Еверест» минулого року 13 кращих кандидатів наразі стажуються на підприємстві, набуваючи навиків за такими напрямами, як гірнича справа, ремонтне, коксохімічне, прокатне виробництва, логістика, управління персоналом та інформаційні технології. Двоє учасників програми вдосконалювали свої навички в корпорації АрселорМіттал (Англія, Франція, Бельгія) в сфері управління персоналом, соціальній відповідальності та коксохімічного виробництва. Це означає, що дана програма дає реальну можливість талановитим молодим фахівцям розвиватися та опановувати сучасні практики на міжнародному рівні. Досвід, який вони надбали, вже зараз є цінним внеском у розвиток ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Заяви на участь в програмі «Еверест» приймаються до 15 серпня 2012 р. Конкурсний відбір відбудеться у вересні 2012 р. (оцінка здібностей, тестування з англійської мові та подальші профільні співбесіди). Детальніше про програму можна взнати на сайті www.arcelormittal.com.ua

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021