ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Арматурний прокат гвинтового профілю виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - «Кращий вітчизняний товар 2012 року»

Кривий Ріг, 30 серпня 2012 р. Арматурний прокат гвинтового профілю для виготовлення анкерного кріплення виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» став переможцем в номінації «Виробництво продукції металургійної промисловості» Всеукраїнського конкурсу «Кращий вітчизняний товар 2012 р.». «Прокат для виготовлення анкерного кріплення гірничих розробок» за ТУ В 27.1 23365425 652:2010 виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримав вищі бали за всіма критеріями оцінювання, серед яких екологічна безпека товару, застосування новітніх технологій при виробництві продукції, реалізація в регіонах України та за її межами, відгуки споживачів. Конкурс «Кращий вітчизняний товар 2012 г.» відбувся в рамках національної виставки «Барвиста Україна» в Києві 14-17 серпня.

Завдяки своїм винятковим характеристикам арматура з гвинтовою нарізкою виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовується для кріплення зведень шахтних виробок. Виробництво «Прокату для виготовлення анкерного кріплення гірничих розробок» на підприємстві було освоєне з метою забезпечення можливості з'єднання стрижнів без використання зварки, що важливо в умовах підземної розробки – вибухонебезпечних місцях, де не можна використовувати відкритий вогонь. Висока пластичність арматурного прокату при необхідному рівні властивостей міцності була досягнута завдяки вживанню у виробництві спеціально розробленої арматурної сталі 30ГС і термомеханічної обробки, що зміцнює прокат.

Підприємство розпочало випуск «Прокату для виготовлення анкерного кріплення гірничих розробок» діаметром 25 мм в 2003 р. В даний момент в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» освоєно виробництво цієї продукції діаметром 32, 20, 16, а також 22 мм, який наразі найчастіше замовляють споживачі. Залежно від вимог клієнтів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виробляє арматуру з правобічним або лівобічним різьбленням. Для виробництва арматури з гвинтовою нарізкою на підприємстві була виготовлена спеціальна шестерінчаста кліть, конструкція якої забезпечує гвинтову лінію за двома калібрами профілю. В 2011 р. підприємство випустило 15 тис. тонн даної продукції.

Довідка:
Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року» щорічно відбувається в рамках загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна». Серед експонентів виставки – відомі в Україні та за її межами підприємства, діяльність яких складає основу економіки країни. До участі в конкурсі номінується високотехнологічна продукція, товари та послуги, що відповідають очікуванням споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Головна мета конкурсу – висвітлення досягнень українських підприємств, обмін досвідом у сфері науково-технічного та технологічного оновлення виробництва. В конкурсі беруть участь підприємства, які виробляють товари та послуги на території України. Серед номінованих товарів – промислова, сільськогосподарська та харчова продукція, а також наукові розробки, послуги банків, оздоровчих закладів, готелів. Щорічно медалі та дипломи «Кращий вітчизняний товар року» отримують більш ніж 200 товарів і послуг вітчизняних підприємств.

Перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Кращий вітчизняний товар» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримує третій рік поспіль. У 2011 р. це звання отримав арматурний прокат діаметром 40 мм класу А500С, що застосовується під час будівництва найбільш відповідальних конструкцій, - мостів, гребель, атомних і гідроелектростанцій. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є єдиним в Україні виробником арматури діаметром 40 мм, яка була використана під час будівництва фундаменту нового саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції.
В 2010 р. переможцем конкурсу «Кращий вітчизняний товар» став арматурний прокат періодичного профілю, який використовують під час будівництва багатоповерхових будівель і технічно складних об'єктів. Наприклад, з використанням арматури виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в 2011 р. були побудовані нові термінали аеропортів в Києві, а також стадіони та Львові під час підготовки до чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021