ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 2,9 млн. грн. для поліпшення умов в дитячих учбових закладах Кривого Рогу

Кривий Ріг, 7 вересня 2012 р. До початку навчального року ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділило 2,9 млн. грн. для створення комфортних умов для навчання в освітніх установах Кривого Рогу. В рамках програми добродійного Фонду АрселорМіттал в Україні підприємство традиційно надає підтримку міським школам, інтернатам, дитячим садкам у вирішенні побутових питань, оновленні обладнання, ремонті будівель і модернізації класів.

В 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало:
• 950 тис. грн. – для установки 190 металопластикових вікон в школі №75, де встановлені нові енергозберігаючі склопакети з урахуванням тепло- та шумоізоляції. Окрім заміни старих віконних рам у всій 4-поверховій будівлі школи, тут планується також установка металевих грат на вікнах підвальних приміщень і 1 поверху, в приміщенні спортивної зали;
• 700 тис. грн. – для заміни труб опалювання та каналізації, ремонтних робіт в школі №69;
• 450 тис. грн. – для проведення ремонтних робіт (заміни систем опалення та каналізації, сантехники, дверей) в школі №63;
• 300 тис. грн. – для капітального ремонту обідньої зали їдальні Криворізької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для глухих дітей;
• 55 тис. грн. – для ремонту м'якої покрівлі спортивної зали Криворізького коксохімічного технікуму;
• 400 тис. грн. – для установки металопластикових вікон і ремонту покрівлі дитячого садку №82 компенсуючого типу з санаторними групами для дітей з латентною туберкульозною інфекцією або дітей, які вилікувані від туберкульозу.

В День знань, 1 вересня 2012 р., топ-менеджери ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» взяли участь в урочистих лінійках в 5 учбових закладах Кривого Рогу – у всіх цих установах не виконувалося комплексних капітальних ремонтів з моменту їхнього заснування, з 1950-1960 рр. З побажаннями успішного навчального року керівники підприємства вручили адміністрації шкіл, інтернату та коксохімічного технікуму подарункові сертифікати, які підтверджують, що кошти підприємства були направлені на впровадження конкретних проектів, що дозволять підтримувати в учбових закладах вищий рівень енергозбереження, комфорту та гігієни.

Довідка:
Кошти на поліпшення умов в міських школах і дитсадках виділені підприємством в рамках програми корпоративного добродійного Фонду АрселорМіттал. Добродійний Фонд АрселорМіттал діє в 30 країнах світу, де представлені підрозділи компанії АрселорМіттал, у тому числі і в Україні. Мета роботи Фонду АрселорМіттал полягає у визначенні та підтримці соціальних проектів з урахуванням особливостей і потреб кожного регіону. Дирекція Фонду на корпоративному рівні щорічно затверджує бюджет і програму соціальних інвестицій кожного підприємства компанії АрселорМіттал. Пріоритетними напрямками для проектів Фонду по всьому світу є три ключові сфери: освіта, охорона здоров'я, розвиток місцевих громад.

Окрім підтримки проектів, направлених на створення комфортних умов в учбових закладах Кривого Рогу, в 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 900 тис. грн. для капітального ремонту корпусу №2 дитячого оздоровчого табору «Слава», де відпочивають діти з малозабезпечених сімей і діти-сироти. Також підприємство надало 350 тис. грн. для підтримки обдарованих дітей і організації поїздки хореографічного ансамблю «Юність» до Великобританії для участі в Чемпіонаті світу з танців.

Другим етапом виконання програми Фонду АрселорМіттал в 2012 р. передбачено надання коштів на придбання медичного обладнання для міських лікувальних установ: Міжобласного центру медичної генетики та пренатальної діагностики (300 тис. грн.), Криворізького центру профілактики та боротьби із СНІДом (450 тис. грн.), відділення анестезіології та інтенсивної терапії інфекційної лікарні №1 (80 тис. грн.). Підписання договорів з лікувальними установами заплановано на вересень 2012 р.

В 2011 р. на реалізацію соціальних проектів за програмою Фонду ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в сфері освіти и та охорони здоров’я виділило більше 4,8 млн. грн. З 2007 р., з моменту початку роботи Фонду АрселорМіттал, обсяг інвестицій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на підтримку соціальних проектів в ключових сферах перевищив 44 млн. грн.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021