ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надасть 830 тис. грн. трьом лікувальним установам Кривого Рогу для придбання медичного обладнання

Кривий Ріг, 25 вересня 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надасть 830 тис. грн. для придбання медичного обладнання трьом лікувальним закладам Кривого Рогу. Сьогодні підписані Договори про спонсорство та благодійну допомогу між ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і Міжобласним центром медичної генетики та пренатальної діагностики, центром профілактики та боротьби із СНІДом, інфекційною лікарнею №1. У 2012 р. це другий етап виконання підприємством програми благодійного Фонду АрселорМіттал в Україні, що передбачає такі проекти:

1) договір з обласним комунальним закладом «Криворізький центр профілактики та боротьби із СНІДом» про надання 450 тис. грн. для придбання апарату для проведення аналізів методом імунного блоту ProfiBlot 48 (Швейцарія) та імуноферментного аналізатору Tecan Sunrise (Австрія). Це сучасне обладнання використовується для підтвердження наявностівідсутності антитіл до ВІЛ і дозволяє виключити хибно-позитивні реакції у дітей, народжених від ВІЛ-позитивних матерів, а також у вагітних жінок, у яких можуть вироблятися подібні антитіла на інші вірусні захворювання. Аналогу цьому обладнанню немає в Кривому Розі, і його поява в центрі профілактики та боротьби із СНІДом забезпечить якісну та швидку діагностику без тривалого очікування результатів дослідження з обласних та столичних лікувальних установ.

2) договір з обласним комунальним закладом «Міжобласний центр медичної генетики та пренатальної діагностики» про надання 300 тис. грн. для придбання термоциклеру-ампліфікатору для виявлення тяжкої спадкової патології у внутрішньоутробного плода та носійства генних мутацій у батьків, що дозволяє проводити 6 різних досліджень ДНК одночасно, і портативного мобільного ультразвукового сканеру SonoAce R3 (Medison).

Микола Веропотвелян, кандидат медичних наук, головний лікар Міжобласного центру медичної генетики та пренатальної діагностики: «Новий ультразвуковий сканер гостро необхідний центру для забезпечення безпечного проведення інвазивної пренатальної діагностики та внутрішньоутробних операцій, що в такій кількості в Україні виконує переважно наш лікувальний заклад. Застаріле обладнання, яке використовувалося в умовах операційної впродовж 25 років, більше не дозволяє проводити діагностичні та внутрішньоутробні лікувальні хірургічні втручання на належному рівні. Це обладнання повністю відпрацювало свій ресурс і в даний час працює нестабільно, що істотно ускладнює проведення навіть стандартних пренатальних досліджень та підвищує ризик можливих ускладнень, як для плоду, так і для вагітної. У таких операцій потребують не тільки вагітні з Кривого Рогу та Дніпропетровської області, а й пацієнти з найближчих 5 областей Центрального і Південно-Східного регіонів України, яким наш центр робить високоспеціалізовану консультативно-експертну медико-генетичну допомогуЗа допомогою сучасного портативного апарату для ультразвукових досліджень можна за максимально короткий час оцінити стан плода та при необхідності надати невідкладну допомогу, не втрачаючи часу на транспортування в операційну важкого стаціонарного ультразвукового приладу з подібними функціями. Нове лабораторне медичне обладнання для проведення молекулярно-генетичних досліджень, безсумнівно, підвищить продуктивність і ефективність роботи центру медичної генетики та пренатальної діагностики в Кривому Розі».

3) договір з обласним комунальним закладом «Криворізька інфекційна лікарня №1» про надання 80 тис. грн. для придбання аналізатору газів крові та електролітів «OPTI CCA-TS». Це обладнання використовується у відділенні реанімації та інтенсивної терапії для контролю роботи органів пацієнтів, які перебувають у критичних станах, зокрема, у хворих з порушенням дихання. Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Криворізької інфекційної лікарні №1 на рік надає медичну допомогу близько 400 пацієнтам у важкому стані, - половина з цих пацієнтів потребує застосування газоаналізатору. Це обладнання забезпечує контроль транспортування кисню до тканин і електролітного складу крові, а також оперативно надає фактичні показники стану пацієнтів. Це дозволяє проводити терапію більш цілеспрямовано та ефективно, що значно скорочує перебування пацієнтів у реанімації і приводить до одужання.

Довідка:
Кошти на придбання медичного обладнання в міські лікувальні установи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділило в рамках програми корпоративного благодійного Фонду АрселорМіттал. Благодійний Фонд АрселорМіттал діє в 30 країнах світу, де представлені підрозділи компанії АрселорМіттал, в тому числі і в Україні. Мета роботи Фонду АрселорМіттал полягає у визначенні та підтримці соціальних проектів з урахуванням особливостей і потреб кожного регіону. Дирекція Фонду на корпоративному рівні щорічно затверджує бюджет і програму соціальних інвестицій кожного підприємства компанії АрселорМіттал. Пріоритетними напрямками для проектів Фонду по всьому світу є три ключові сфери: освіта, охорона здоров'я, розвиток місцевих громад.

В 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 2,9 млн. грн. на створення комфортних умов в освітніх закладах Кривого Рогу, а також виділило 900 тис. грн. для капітального ремонту корпусу №2 дитячого оздоровчого табору «Слава», де відпочивають діти з малозабезпечених сімей та діти-сироти. Крім того, підприємство надало 350 тис. грн для підтримки обдарованих дітей та організації поїздки хореографічного ансамблю «Юність» до Великобританії для участі в Чемпіонаті світу з танців.

В 2011 р. на реалізацію соціальних проектів за програмою Фонду ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в сфері освіти и та охорони здоров’я виділило більше 4,8 млн. грн. З 2007 р., з моменту початку роботи Фонду АрселорМіттал, обсяг інвестицій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на підтримку соціальних проектів в ключових сферах перевищив 44 млн. грн.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021