ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запускає оновлену версію інтернет-платформи для проведення електронних торгів

Кривий Ріг, 28 вересня 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запускає оновлену до 7-ої версії інтернет-платформу для проведення електронних торгів SRM (Управління взаємовідносинами з постачальниками). SRM – це глобальна система електронних торгів, яку використовує корпорація АрселорМіттал. Дана платформа дозволяє компанії проводити тендерний процес більш ефективно та прозоро з використанням кращих світових практик в області закупівель. Розвиток цієї системи дозволить ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» досягти єдиної мети для всій корпорації АрселорМіттал – проведення 100% тендерів в оновленій онлайн-платформі до кінця 2012 р.

Проведення електронних торгів забезпечує сучасний, ефективний та прозорий підхід до закупівель, що забезпечує переваги, як для компанії, так і для її постачальників. SRM також дозволяє економити зусилля та час закупників і постачальників, оскільки обидві сторони обмінюються тендерною інформацією в режимі онлайн. При цьому закупники отримують результати торгів за допомогою безпечної та конфіденційної електронної платформи. Нова версія SRM дозволить знизити обсяги адміністративної роботи: публікації запитів щодо надання цінових пропозицій, внутрішній процес узгодження та формування контракту для переможця торгів.

Довідка:
Проект E-sourcing (система електронних торгів) впроваджено в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в 2011 р. За перші 10 місяців проведення тендерів з використанням системи SRM 5-ої версії рівень відвідуваності платформи постачальниками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зайняв другу позицію в порівнянні з показниками інших підприємств компанії АрселорМіттал. Серед основних переваг системи електронних торгів: більш ефективний процес закупівель і покращення взаємовідносин з постачальниками. Постійне вдосконалення цих процесів є одним з ключових компонентів програми трансформації в сфері постачання ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021