ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Заява керівництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з приводу акції профспілок 4 грудня 2012 р.

Кривий Ріг, 4 грудня 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» визнає право профспілкової організації підприємства на публічне вираження своєї точки зору відносно рішень адміністрації. Проте керівництво підприємства наголошує, що продовжує діяти в правовому полі, не порушуючи норми праці для робітників і вимоги КЗпП України. Відповідно до статті 64 Господарського кодексу України підприємство має право самостійно визначати свою організаційну структуру, встановлювати чисельність працівників і штатний розклад.

В умовах структурної кризи в металургійній галузі керівництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вимушене приймати складні рішення, які неминучі для збереження виробництва та забезпечення роботи підприємства. Для виконання цих завдань підприємство в першу чергу задіяло ті механізми, що дозволяли добиватися зниження витрат найменш болісно: покращення внутрішніх процесів, скорочення витрат матеріалів і зменшення цін на них, оптимізація ремонтних робіт. Проте цих заходів недостатньо для того, щоб сьогодні забезпечити ту ефективність процесів і собівартість продукції, які гарантували б конкурентоспроможність і збереження міцної позиції на ринку. В даній ситуації підприємству не вдасться уникнути часткових скорочень, щоб зберегти стійкість ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», забезпечити соціальний захист і стабільні виплати заробітної плати для своїх працівників.

Орієнтуючись на той обсяг і сортамент продукції, що підприємству необхідно буде виробити відповідно до ринкового попиту, треба визначити оптимальну чисельність персоналу для виконання виробничих завдань – не більше і не менше. Проте говорити про будь-які масштабні скорочення в даній ситуації абсолютно некоректно, оскільки на підприємстві з 38 267 посад скороченню підлягатиме 446 посад, що складає 1% від загальної кількості посад.

Процес вивільнення робітників в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбуватиметься прозоро, в тісній взаємодії з профспілковим комітетом, з дотриманням всіх норм чинного законодавства, а також соціальних гарантій, які існують на підприємстві. Зокрема, працівникам, чиї посади попадуть під скорочення, будуть запропоновані можливості переводу на інше місце роботи в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в рамках чинного законодавства. Таким чином, адміністрація ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснює всі можливі заходи, щоб надати своїм працівникам максимальну підтримку в складний для галузі період змін.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021