ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Звіт із корпоративної відповідальності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за 2011 р. - переможець конкурсу нефінансових звітів компаній України

Кривий Ріг, 17 грудня 2012 р. Звіт із корпоративної відповідальності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» визнано кращим нефінансовим звітом України за результатами експертного голосування в Конкурсі нефінансових звітів-2012 (Readers' Choice Award-2012). Провідні експерти в сфері корпоративної відповідальності визначили новий звіт із корпоративної відповідальності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» як найбільш повний, об'єктивний і збалансований документ, який відкрито і детально представляє результати діяльності у 2011 р.: як досягнення підприємства, так і проблемні питання, а також способи їх вирішення. Підведення підсумків експертного голосування та нагородження переможця конкурсу відбулося 11 грудня 2012 р. у Києві в рамках виставки соціальних та екологічних проектів CSR MarketPlace-2012.

Нефінансовий звіт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» представляє результати діяльності підприємства в області корпоративної відповідальності (КВ) за 2011 р. Даний звіт містить інформацію про чотири основні сфери КВ підприємства: інвестиції в людей (охорона праці і здоров'я, відпочинок та оздоровлення робітників та їхніх сімей, розвиток персоналу та кар'єрні можливості), природоохоронна діяльність та відповідальність за продукцію, вклад підприємства в розвиток регіону та міста Кривий Ріг, а також прозоре управління. Крім того, звіт висвітлює хід виконання підприємством інвестиційних зобов'язань згідно з Договором купівлі-продажу, запровадження найбільших проектів у виробничій сфері, а також взаємодія підприємства з підрядними організаціями, органами місцевого самоврядування, профспілками та іншими зацікавленими сторонами. Звіт із корпоративної відповідальності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підготовлений згідно з 10 принципами Глобального Договору ООН і міжнародним стандартом звітності GRI (Global Reporting Initiative), відповідаючи вимогам рівня застосування «В+». Достовірне висвітлення у звіті всіх фактів, подій та результатів діяльності підприємства підтверджено незалежною перевіркою аудиторської компанії «Ернст енд Янг».

Анна Гончарик, Директор з корпоративних комунікацій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Наш новий соціальний звіт - це об'єктивне джерело інформації про основні проекти підприємства у всіх сферах діяльності в 2011 р. Пріоритетними напрямками для нас залишаються виробнича безпека, мінімізація впливу діяльності підприємства на навколишнє середовище, поліпшення якості життя наших робітників і мешканців Кривого Рогу. В 2011 році, незважаючи на непрості економічні умови, нам вдалося досягти значного зниження рівня професійного травматизму, скоротити кількість викидів парникових газів, підвищити заробітні плати працівників, завершити виконання підприємством житлової програми для робітників - одного з найбільших інвестиційних зобов'язань. Саме в 2011 р. основна частина інвестиційних зобов'язань у соціальній сфері, взятих на себе компанією АрселорМіттал з приходом на український ринок в рамках Договору купівлі-продажу, була визнана виконаною. Все це знайшло відображення у звіті з корпоративної відповідальності за 2011 р. Визнання нефінансового звіту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» кращим - це свідчення успішності соціальних проектів підприємства і ще одне підтвердження відкритості та прозорості його діяльності».

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» бере участь у Readers' Choice Award другий рік поспіль. У цьому році участь в конкурсі взяли соціальні звіти більше 30-ти великих компаній України, серед них - «Київстар», «Ернст енд Янг Україна», «Фокстрот», «СКМ», «Дніпроспецсталь», «Platinum Bank» та інші. В 2011 р. до участі в Readers 'Choice Award був представлений перший звіт із корпоративної відповідальності підприємства за 2010 р., який зайняв друге місце серед соціальних звітів 15-ти великих компаній України.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» встановлено щорічний цикл нефінансової звітності. Наступний звіт із корпоративної відповідальності, що висвітлює соціальні проекти та інвестиції підприємства в 2012 р., планується до публікації в 2013 р.

Довідка:
Організатори конкурсу Readers' Choice Award - Центр «Розвиток КСВ» - провідна експертна організація з корпоративної соціальної відповідальності в Україні, яка є членом Правління Глобального договору ООН, національним партнером CSR Europe (Брюссель) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (WBCSD, Женева).

CSR MarketPlace - виставка соціальних і екологічних проектів компаній. Перший такий захід був організований CSR Europe у березні 2005 р. в Брюсселі. З 2007 р. виставки CSR MarketPlace перейшли на національні рівні - Швеція, Греція, Іспанія, Португалія, Польща, Угорщина, Туреччина та інші. В Україні на CSR MarketPlace, організатором якої виступає Центр «Розвиток КСВ», учасники презентують проекти за різними напрямками корпоративної відповідальності.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021