ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

На рудозбагачувальних фабриках ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» триває заміна кульових млинів

Кривий Ріг, 24 грудня 2012 р. На рудозбагачувальних фабриках №№1, 2 гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершена установка двох нових кульових млинів для подрібнення залізної руди. Нове обладнання здійснює відділення залізовмісних компонентів від порожньої породи і є ключовим у виробництві металургійної сировини – залізорудного концентрату. В цілому проектом передбачена установка чотирьох нових кульових млинів, робота яких дозволить збільшити кількість сировини, що виробляється.

Роботи з монтажу та установці кульових млинів в корпусах збагачення рудозбагачувальних фабрик №№1, 2 тривали півтора місяці. Після демонтажу технічно застарілих агрегатів на місцях установки млинів було посилено фундаменти та здійснено крупновузлову зборку нового обладнання. Млин рудозбагачувальної фабрики №2 є основним і здійснює першу стадію подрібнення руди. Робота цього млина дозволила збільшити переробку руди з 180 до 200 тонн на годину. Основне призначення другого кульового млина, встановленого на рудозбагачувальній фабриці №1, – доподрібнення залізної руди. Процес установки цього млина включав також заміну системи мастила млина, яка забезпечує автоматизовану подачу масла на агрегат і повністю виключає людську працю, що підвищує рівень виробничої безпеки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Робота млина в корпусі збагачення рудозбагачувальної фабрики №1 дозволила збільшити переробку руди з 150 до 180 тонн на годину.

Володимир Приймаченко, Глава гірничорудних підприємств країн СНД компанії АрселорМіттал управління гірничого департаменту: «Головний результат, який був отриманий завдяки установці нових млинів, – це можливість тривалий час не проводити ремонтів і стабілізувати процес подрібнення залізної руди. Обладнання також значно прискорює процес переробки залізної руди та виробництва концентрату, необхідного для подальших етапів виробничого циклу. З кінця жовтня, коли була розпочата установка першого кульового млина на рудозбагачувальній фабриці №2, виконана величезна робота – за півтора місяці в дію були введені два млини. Проте, попереду ще великий обсяг роботи – вже в першому кварталі 2013 року заплановано повне завершення проекту із заміни кульових млинів».

На рудозбагачувальній фабриці №1 гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ведеться заміна третього кульового млина. Наразі виконано демонтаж старого агрегату, ведеться посилення фундаменту. На початку 2013 р. на рудозбагачувальній фабриці №1 буде розпочата заміна четвертого кульового млина. В цілому в закупівлю чотирьох нових кульових млинів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало більше 60 млн. грн.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021