ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Заява ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з приводу відкритого листа делегатів профспілкової конференції

Кривий Ріг, 25 грудня 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловлює свою незгоду з поширенням недостовірної інформації про діяльність підприємства, яке здійснила Первинна організація профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України (ППО ПМГУ) ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в своєму відкритому листі. У зв'язку з цим керівництво підприємства використовує передбачені законом правові механізми для захисту ділової репутації компанії.

12 грудня 2012 р. підприємство подало позов до Дзержинського районного суду Кривого Рогу з вимогами визнати інформацію, що була викладена у відкритому листі ППО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», недостовірною і такою, що порочить ділову репутацію компанії. Судовий позов вимагає зобов'язати відповідачів спростувати цю інформацію. Відповідачами згідно позову є Первинна організація профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і Голова ППО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Юрій Бобченко.

Позиція адміністрації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ґрунтується на тому, що не дивлячись на непросту економічну ситуацію в металургійній галузі, підприємство завжди сумлінно виконувало і продовжує виконувати свої зобов'язання перед своїми працівниками, місцевою громадою та державою, постійно здійснює виплати податкових платежів до місцевого та державного бюджетів, інвестує в охорону праці, підвищує рівень заробітної плати. В 2012 р. тарифні ставки на підприємстві були підвищені на 12,55%. З моменту приходу нового власника рівень середньомісячної заробітної плати в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виріс в 3 рази: з 1 521,9 грн. за 2005 р. до 5 299,9 грн. за 11 місяців 2012 р., підвищення тарифів і окладів робітників з моменту приватизації підприємства склало в середньому 14,9% за рік.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконує зобов'язання Колективного договору, що підтверджено Постановами регулярних спільних засідань адміністрації та профспілкового комітету підприємства. За результатами 9 місяців 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало понад 147 млн. грн. в охорону праці та заходи з промислової безпеки, що є пріоритетом №1 для всіх підприємств корпорації АрселорМіттал. Виконання інвестиційних зобов'язань підтверджено під час чергової, 26-ої за рахунком перевірки Фонду держмайна України (ФДМУ), що відбулася в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 24-27 вересня 2012 р. В березні 2012 р. ФДМУ підтвердив повне виконання інвестзобов'язань в соціальній сфері згідно з Договором купівлі-продажу підприємства.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підтверджує свій намір і надалі виконувати всі взяті на себе зобов'язання, а також продовжувати відкритий і конструктивний діалог з профспілками.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021