ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить підготовку студентів старших курсів вищих учбових закладів для участі в програмі прийому випускників «Еверест-2013»

Кривий Ріг, 21 лютого 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України, оголошує конкурс для студентів 4-5 курсів вищих учбових закладів на участь в програмі з вивчення англійської мови. В рамках програми студентам буде запропоновано безкоштовне навчання англійській мові в форматі аудиторних і онлайн-занять. Дана програма є підготовчою і дозволить студентам підвищити рівень володіння англійською мовою для того, щоб відповідати вимогам проекту для випускників «Еверест» і влітку 2013 р. стати кандидатами для конкурсного відбору в даний проект.

Взяти участь в конкурсі на підготовчі курси з англійської мови можуть старшокурсники, які навчаються за наступними напрямками: охорона праці, гірнича справа (ГЗК і шахта), виробництво агломерату, коксохімічне, доменне та сталеплавильне виробництва, енергетика, якість продукції, автоматизація, залізничний транспорт, управління персоналом, маркетинг і збут, управління проектами. Серед вимог до кандидатів для участі в підготовчій програмі – високий рівень професійної підготовки, знання англійської мови на рівні не нижче pre-intermediate.

Лариса Поліщук, Головний керуючий з навчання та розвитку персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Оскільки наше підприємство входить до складу міжнародної корпорації, вимоги до фахівців відносно рівня володіння англійською мовою є високими. Як показав досвід проведення програми «Еверест» в 2011-2012 рр., однією з перешкод для багатьох молодих і талановитих людей є недостатній рівень володіння англійською мовою. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» готово надати підтримку талановитій молоді і пропонує підготовчі курси для випускників вузів, які передбачають додаткову підготовку з англійської мови за допомогою професійних викладачів. Незважаючи на складну ситуацію в металургійній галузі, цього року ми продовжимо набір на конкурсній основі випускників вузів і готові надати висококваліфікованим фахівцям можливості набуття досвіду, розвитку та комплексного навчання на нашому підприємстві».

Заявки на участь в підготовчій програмі приймаються до 1 березня 2013 р. Детальніше про програму можна взнати на веб-сайті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Довідка:
Мета програми прийому випускників «Еверест» – відбір цілеспрямованих, амбітних молодих людей, готових до постійного розвитку та побудови кар'єри в міжнародній компанії. Програма «Еверест» розрахована на 2 роки, протягом яких кращим кандидатам пропонується можливість роботи в структурних підрозділах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в якості стажерів з подальшим працевлаштуванням на постійній основі. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочало програму прийому випускників «Еверест» в 2011 р. За підсумками конкурсного відбору випускників в 2011-2012 рр. на підприємстві в даний момент стажуються більше 30 учасників програми «Еверест». Цього року ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вперше пропонує для студентів старших курсів вузів підготовчу програму, направлену на вдосконалення знань англійської мови до того рівня, який передбачений вимогами до кандидатів для участі в програмі «Еверест».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021