ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» починає програму добровільного звільнення 2013 р.

Кривий Ріг, 22 лютого 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» починає перший в цьому році етап програми добровільного звільнення. Дана програма передбачає виплату компенсаційного пакету певним категоріям працівників при звільненні з підприємства за власним бажанням. Перший етап програми, яка поширюється на працівників із стажем в компанії не менш 3-х років, відбудеться з 18 по 22 лютого 2013 р. Програма добровільного звільнення розроблена з метою зменшення управлінських рівнів на підприємстві, зниження загальної кількості керівників, спеціалістів, службовців, робітників адміністративно-господарського персоналу. В 2013 р. умовами програми добровільного звільнення також можуть скористатися працівники підприємства, чиї посади або робочі місця підлягають виключенню в результаті оптимізації організаційної структури.

В рамках програми добровільного звільнення робітникам запропоновано скористатися схемою виплати компенсації, розмір якої обчислюється прямим співвідношенням 1-го місячного окладу до стажу роботи працівника на підприємстві, але не більше 50 000 грн. для робочих (при стажі більше 16 років) і не більше 60 000 грн. для службовців і керівників (при стажі більше 16 років).

Ірина Єфимчук, Директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Незважаючи на складну ситуацію в металургійній галузі, керівництво компанії прийняло рішення щодо проведення на підприємстві програми добровільного звільнення в 2013 р. Адміністрація ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснює всі можливі заходи, щоб максимально пом'якшити вимушений процес вивільнення працівників із забезпеченням їм підтримки та соціального захисту. Добровільне звільнення згідно з умовами програми є більш економічно вигідним для наших робітників, ніж звільнення по скороченню штату. КЗпП України передбачає компенсацію при звільненні по скороченню штату у розмірі 1-го середньомісячного заробітку, тоді як за умовами програми добровільного звільнення працівник має можливість отримати компенсацію у розмірі 7-8 своїх зарплат відповідно до схеми виплат. Таким чином, розмір компенсаційних виплат дозволяє нашим робітникам, які покидають компанію, відчувати себе соціально захищеними в період пошуку нової роботи. Програма проводиться максимально відкрито та прозоро, всім працівникам підприємства своєчасно надається повна інформація для прийняття рішення».

Другий етап програми добровільного звільнення в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в поточному році відбудеться з 4 по 15 березня 2013 р.

Довідка:
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в 2007 р. одним з перших в Україні ввело програму добровільного звільнення, що передбачає виплату компенсацій працівникам, які прийняли рішення звільнитися з підприємства. В 2007-2012 рр. на підприємстві було прозоро проведено 10 етапів, а умовами програми скористалися більше 20 тисяч працівників підприємства. В числі тих, хто скористався програмою добровільного звільнення, – більше 10 тисяч робітників, які досягли пенсійного віку. При цьому більше 26% з числа тих, хто вирішив добровільно покинути підприємство, – це працівники, які відносяться до категорії адміністративно-господарського персоналу.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021