ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить програму прийому випускників вищих учбових закладів «Еверест-2013»

Кривий Ріг, 12 березня 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України, починає програму прийому випускників вищих учбових закладів «Еверест-2013». Метою програми «Еверест» є пошук амбітних і талановитих молодих спеціалістів-випускників вузів 2012-2013 рр., які володіють потенціалом побудувати успішну кар'єру в міжнародній компанії АрселорМіттал. Програма «Еверест» розрахована на 2 роки, протягом яких учасникам пропонується можливість роботи в структурних підрозділах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в статусі стажерів з подальшим працевлаштуванням на підприємстві з розробленим планом розвитку кар'єри. Програма передбачає участь стажерів в найважливіших корпоративних проектах, а також інтенсивне теоретичне навчання (online-курси та аудиторні заняття). Для кожного стажера заплановано індивідуальний план ротацій серед підрозділів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», в окремих випадках і на міжнародному рівні серед підрозділів корпорації АрселорМіттал, виходячи із здібностей і досягнень учасника програми.

Відбір кандидатів для участі в програмі відбуватиметься за наступними виробничими напрямками: охорона праці, гірнича справа (ГЗК і шахта), виробництво агломерату, коксохімічне, доменне та сталеплавильне виробництва, енергетика, якість продукції, автоматизація, залізничний транспорт, управління персоналом, маркетинг та збут, управління проектами.

Серед критеріїв конкурсного відбору кандидатів для участі в програмі «Еверест» в 2013 р. – високий рівень професійної підготовки, знання англійської мови на рівні не нижче upper-intermediate, географічна та функціональна мобільність, що означає готовність стажерів до ротації серед підрозділів компанії АрселорМіттал в різних країнах, а також до зміни кваліфікації та спеціалізації при необхідності, участі в різних проектах.

Конкурсний відбір для участі в програмі «Еверест» передбачає декілька етапів і відбувається прозоро та відкрито. На початкових етапах відбору кандидати проходять комп'ютерні онлайн-тести (тестування з англійської мови та тестування щодо сприйняття вербальної, числової та абстрактної інформації), що гарантує повну анонімність і неупередженість тестування. На подальших етапах профільних співбесід з кожним кандидатом одночасно працюють не менше 8-10 фахівців департаменту управління персоналом підприємства, які оцінюють здібності за розробленою методологією, а також експерти виробничого напрямку. За результатами конкурсного відбору рішення ухвалюються колегіально, що виключає суб'єктивізм і упередженість відносно кандидатів для участі в програмі «Еверест».

В період стажування учасникам програми встановлено заробітну плату, і підприємство забезпечує їх всіма пільгами, які пропонуються кожному працівникові ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відповідно до Колективного договору підприємства (можливість лікування та відпочинку в оздоровчих комплексах підприємства та здравницях України, медичне страхування, оплачувані лікарняний і щорічна відпустка).

Особливістю програми «Еверест» в 2013 р. є можливість участі в підготовчій програмі з навчання англійської мови, яку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вперше пропонує для студентів 4-5 курсів вузів ще на етапі конкурсного відбору, в період з квітня по червень 2013 р. Безкоштовна підготовча програма направлена на вдосконалення знання англійської мови до того рівня, який передбачено вимогами компанії. Студентам-кандидатам для участі в програмі «Еверест» буде запропоновано навчання з англійської мови у форматі аудиторних і онлайн-занять.

Заявки на участь в програмі «Еверест» приймаються до 31 березня 2013 р. Конкурсний відбір триватиме до травня 2013 р. (тестування з англійської мови, оцінка здібностей і подальші профільні співбесіди). Детальніше про програму можна взнати на веб-сайті www.arcelormittal.com.ua

Довідка:
За підсумками конкурсного відбору випускників в 2011-2012 рр. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в даний момент стажуються більше 30 учасників програми «Еверест», набуваючи навиків за такими напрямками, як гірнича справа, ремонтне, коксохімічне, прокатне виробництва, логістика, управління персоналом і інформаційні технології. Двоє учасників програми вдосконалювали свої навички в корпорації АрселорМіттал (Англія, Франція, Бельгія) в сфері управління персоналом, соціальної відповідальності та коксохімічного виробництва. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочало програму прийому випускників вищих учбових закладів в 2011 р.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021