ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершило капітальний ремонт конвертера №6

Кривий Ріг, 8 квітня 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало близько 42 млн. грн. на проведення капітального ремонту конвертера №6 в конвертерному цеху підприємства. Плановий капітальний ремонт конвертера №6 із заміною корпусу тривав 70 діб і був завершений в березні 2013 р.

В ході капітального ремонту конвертера №6 було проведено модернізацію системи електропостачання конвертера, ремонт газоходу із заміною близько 100 тонн труб екранування газоходу, а також повну заміну металоконструкцій газоочистки конвертера, що сприяє зниженню впливу роботи агрегату на навколишнє середовище. Більше 700 тонн вогнетривів було використано для перефутеровки конвертера, його майданчиків і колон, що забезпечить стійкість футерування конвертера в подальшій роботі. Підвищення стійкості футерування дозволяє понизити витрати на вогнетриви та собівартість конвертерної сталі, що виробляється, а також забезпечує тривалішу експлуатацію конвертерів.

Після капітального ремонту конвертер №6 підключено до автоматизованої системи управління технологічними процесами, яка працює вже на чотирьох конвертерах підприємства. Дана система забезпечує автоматичний контроль за всіма параметрами технологічного процесу виплавки сталі, а також дозволяє підвищити безпеку експлуатації конвертерів і покращити умови праці на робочих місцях в конвертерному цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Олександр Зозуля, Директор сталеплавильного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Конвертер №6 забезпечує сталлю відділення безперервної розливки сталі, тому даний конвертер став першим на підприємстві, на якому в результаті капітального ремонту здійснено монтаж машини відсічення шлаку. Дане обладнання дозволяє під час сливу плавки автоматично відсікати шлак, що гарантує покращення якості сталі, що випускається. В цілому, капітальний ремонт конвертера №6 дозволить підвищити надійність роботи агрегату та рівень виробничої безпеки в конвертерному цеху підприємства».

Довідка:
В конвертерному цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» спеціалізується на виплавці киплячих, напівспокійних, спокійних, легованих і низьколегованих марок сталі. Виробнича потужність цеху – 6,6 млн. тонн рідкої сталі на рік. До складу цеху входять: два конвертерних відділення з шістьма 160-тонними конвертерами, два розливних прольоти, два міксерних відділення з чотирма міксерами ємністю по 1 300 тонн, два шихтових відділення, два вогнетривких відділення, два шлакових двори та відділення безперервної розливки сталі.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021