ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Компанія АрселорМіттал відзначає 7-ий щорічний День здоров'я та безпеки

Кривий Ріг, 25 квітня 2013 р. АрселорМіттал, найбільша компанія в світовій гірничо-металургійній галузі, відзначає сьомий щорічний День здоров'я та безпеки. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» цього дня традиційно підводить підсумки своєї діяльності в сфері охорони праці, а також аналізує причини нещасних випадків на виробництві з метою запобігання їх надалі.

З 22 по 26 квітня 2013 р., в рамках тижня охорони праці, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить ряд практикумів з метою вирішення конкретних завдань із забезпечення безпечної роботи великого металургійного підприємства (безпечне виконання робіт працівниками підприємства і підрядниками, вживання засобів індивідуального захисту для виконання робіт на висоті і виконання верхолазних робіт, організація безпеки руху, ліквідація можливих аварій і аварійних ситуацій, охорона здоров'я).

Лакшмі Міттал, Голова правління та Генеральний директор АрселорМіттал: «Сьогоднішній День здоров'я та безпеки дає можливість зосередитися на основних напрямках роботи в сфері охорони праці в 2013 р.: управління ризиками, створення повної обізнаності про всі ризики на робочому місці, досягнення як мінімум третього рівню виробничих стандартів із запобігання нещасним випадкам із смертельним результатом до кінця 2013 р. Ми зобов'язали всі підприємства АрселорМіттал вести систематичний облік всіх серйозних випадків, які могли привести до смерті або каліцтва, аналізувати ці випадки та приймати заходи з їхнього запобігання. Здоров'я персоналу є не менш важливим, ніж безпека, тому в День здоров'я та безпеки ми зробили потужний акцент на питаннях профгігієни, включаючи аспекти ергономіки робочого місця, захисту органів зору та слуху, захисту дихальної системи, протидії стресу та втомі. Сьогодні я хочу повторити, що компанія АрселорМіттал прагне забезпечити не лише безпечні, але і здорові умови роботи для всіх працівників».

Артем Поляков, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Принципи, які є ключовими складовими нашої роботи в сфері охорони праці, – це забезпечення кожного працівника безпечним робочим місцем, якісним спецодягом і професійним медичним обслуговуванням. Незважаючи на складну ситуацію в галузі, ми ніколи не економили на безпеці: щорічно ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» перевиконує заплановані інвестиції в охорону праці. Лише в 2012 р. на ці цілі було направлено 183,2 млн. грн., на підприємстві впроваджуються технічні заходи, що полегшують і роблять безпечнішою працю, мінімізують ризики. Серед основних заходів щодо покращення умов і безпеки праці в 2013 р. – механізація важких робіт, придбання установок для обігріву та охолоджування на робочих місцях, а також пристроїв і обладнання для безпечного виконання робіт на висоті».

За результатами роботи в 2012 р. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» знижено коефіцієнт частоти виробничого травматизму (кількість нещасних випадків на 1 мільйон відпрацьованих людино-годин) на 30% (0,42 в порівнянні з 0,6 за 2011 р.). Незважаючи на значні інвестиції та системну роботу із запобігання ризикам у сфері охорони праці та виробничої безпеки в 2012 р., на підприємстві сталося 3 нещасних випадки із смертельним результатом: 2 випадки з працівниками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і 1 випадок із робітником підрядної організації. 1 квартал 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривою Ріг» відпрацювало без смертельних нещасних випадків. Для створення дійсно безпечного робочого середовища ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», разом з інвестиціями, планує продовжувати системне навчання своїх робітників і підрядників в області охорони праці, а також здійснювати постійний контроль дотримання норм виробничої безпеки.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021