ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершився капітальний ремонт їдальні №3 фасоночавуноливарного цеху

Кривий Ріг, 21 травня 2013 р. В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершився капітальний ремонт їдальні №3 фасоночавуноливарного цеху центрального департаменту з утримання та ремонтів. В їдальні замінено всі види комунікацій, виконано нову вентиляційно-витяжну систему, встановлено кондиціонери, здійснено косметичні роботи, облицювання кахлем стін, повністю оновлено дизайн інтер'єру та меблі. Також під час ремонту були проведені капітальні роботи з реконструкції та перепланування приміщень їдальні та обідньої зали. Тепер одночасно тут можуть пообідати 60 осіб, а протягом обідньої перерви їдальня може прийняти більше 220 відвідувачів. Окрім працівників фасоночавуноливарного цеху, цю їдальню відвідують робітники цеху ремонту металургійного обладнання №4, ремонтно-механічного цеху №1, сортопрокатного цеху №1 і інших підрозділів підприємства. Ремонт було розпочато в листопаді 2012 р. і завершено в травні 2013 р. Інвестиції в проведення ремонту перевищили 700 тис. грн.

Крім того, раніше столова №3 була повністю укомплектована сучасним кухонним обладнанням, необхідним для забезпечення роботи об'єкту громадського харчування та якісного приготування їжі, в тому числі, пароконвекційною піччю, електроплитою, багатофункціональною овочерізкою, посудомийною машиною, стелажами, морозильними скринями. Сума витрат підприємства на це обладнання склала 153 тис. грн.

Ремонт їдальні №3 був проведений в рамках Програми заходів щодо поліпшення соціально-побутових умов, умов відпочинку, оздоровлення та лікування працівників підприємства і членів їхніх сімей, передбачених Колективним договором підприємства в 2012 р. Всього у 2012 р., відповідно до Колективного договору, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 146,1 млн. грн. на виконання даної Програми. Крім того, в 2012 р. 248,2 млн. грн. було витрачено на виконання заходів відповідно до Кошторису соціальних і матеріальних виплат і 183,2 млн. грн. склали інвестиції за Програмою комплексних заходів, направлених на покращення умов праці, запобігання виробничому травматизму, професійних захворювань в підрозділах підприємства.

Ірина Єфимчук, Директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «В їдальні №3 щодня обідають не лише працівники фасоночавуноливарного цеху, але і ряду інших виробничих підрозділів нашого підприємства. Можливість комфортно, смачно та недорого пообідати в їдальнях і буфетах, які діють на території підприємства, є дуже важливою для людей, які працюють в складних виробничих умовах. Для того, щоб технічно забезпечити високий рівень комфорту та якості їжі в своїх їдальнях, підприємством зроблено дуже багато. Це цілеспрямована соціальна політика, що виконується в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» протягом всього періоду роботи підприємства у складі компанії АрселорМіттал. Не зважаючи на те, що наразі у зв'язку з несприятливою ринковою ситуацією підприємство веде виробничу діяльність в складних фінансово-економічних умовах, соціальні зобов'язання перед колективом ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконуються, і високий рівень існуючих соціальних стандартів для наших працівників залишається стабільним. І хоча в 2013 р. було прийнято рішення про передачу забезпечення харчування працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», як непрофільної для металургійного підприємства функції, підрядній організації, яка спеціалізується саме на цьому профілі діяльності, інвестиції в матеріально-технічну базу їдалень продовжуються. Адже всі активи на підставі договору оренди поступлять в розпорядження постачальника послуг і забезпечуватимуть харчування, перш за все, наших робітників».

Всього в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працюють 37 їдалень, 30 буфетів, 5 роздаток і 1 буфет-роздатка. Щодня ідальні та буфети підприємства відвідують 12-15 тис. робітників. У 2006-2013 рр. ремонти були проведені майже у всіх їдальнях і буфетах, що обслуговують працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». На 2013 р. заплановано проведення капітального ремонту в їдальні №37 доменного цеху №2, – даний капремонт завершить програму капітальних ремонтів в їдальнях ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021