ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – на другій позиції в рейтингу соціально відповідальних компаній України

Кривий Ріг, 27 травня 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» посіло другу позицію в рейтингу соціально відповідальних компаній України 2013 р. Рейтинг було складено редакцією журналу «ГVардія» на підставі аналізу даних про соціальні проекти українських компаній, публічних соціальних звітів, а також незалежних оцінок експертів – членів експертної ради. Основними напрямками, за якими аналізувався та оцінювався рівень прозорості компаній та їхня робота в сфері корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), були системність в управлінні КСВ, публікація соціального звіту компанії як інструменту діалогу з суспільством, відкритість і взаємодія із зацікавленими сторонами, а також відкритість і системність діяльності за основними напрямками КСВ (розвиток персоналу, охорона праці та здоров'я, охорона навколишнього середовища та ресурсозберігання, етика ділової поведінки,вдосконалення продукції та відносин із споживачами, розвиток місцевих громад).

Одним з ключових чинників для досягнення ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» лідерських позицій в рейтингу є, зокрема, публікація в 2012 р. другого звіту з корпоративної відповідальності підприємства, який був визнаний кращим нефінансовим звітом України в Конкурсі нефінансових звітів-2012 (Readers' Choice Award-2012). Звіт з корпоративної відповідальності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підготовлено відповідно до 10 принципів Глобального Договору ООН і міжнародного стандарту звітності GRI (Global Reporting Initiative). Достовірне висвітлення в звіті всіх фактів, подій та результатів діяльності підприємства підтверджено незалежною перевіркою аудиторської компанії «Ернст енд Янг Україна».

Анна Гончарик, Директор з корпоративних комунікацій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Висока позиція ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в рейтингу соціально відповідальних компаній – це, з одного боку, визнання масштабності соціальних проектів підприємства, а з іншого – нашої відкритості та прозорості, що є основною складовою корпоративної відповідальності. Наше підприємство є лідером щодо рівня заробітної плати серед українських металургійних підприємств, надає своїм працівникам можливості розвитку, оздоровлення, утримує значну соціальну базу. Ми, однак, розуміємо, що відповідальність крупного бізнесу також полягає у відкритості, прозорості, підзвітності та активній взаємодії з суспільством, місцевими мешканцями, партнерами, державними органами, в готовності надавати об'єктивну інформацію про діяльність підприємства та говорити не лише про досягнення, але й про проблемні питання та способи їх рішень. Такий відкритий діалог зі всіма зацікавленими сторонами – одна з складових відповідального бізнесу і запорука довіри до нього».

Довідка:
Рейтинг соціально відповідальних компаній України складено Всеукраїнським рейтинговим журналом «ГVардія», що проводить незалежну оцінку діяльності українського бізнесу за шістьма основними напрямками: прибутковість, інноваційність, вартість компанії, вартість бренду, успішність топ-менеджменту та рівень соціальної відповідальності. В 2013 р. рейтинг соціальної відповідальності українських компаній було проведено в шостий раз. У рейтингу взяли участь 41 компанія України, серед них – «ДТЕК», «Метінвест», «СКМ», «Platinum Bank», «Ернст енд Янг Україна», «Київстар», «МТС Україна» та інші.

В 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було четвертим в рейтингу соціально відповідальних компаній України.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021