ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не виявлено порушень трудового законодавства в ході реорганізації функції громадського харчування за результатами перевірки Державної інспекції України з питань праці

Кривий Ріг, 6 червня 2013 р. Перевірка Державної інспекції України з питань праці в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підтвердила відсутність порушень законодавства про працю та зайнятість в ході зміни організаційної структури підприємства і залучення підрядної організації для забезпечення громадського харчування для працівників. Перевірка Держінспекції з питань праці відбулася в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в період з 27 по 31 травня 2013 р. Основним предметом перевірки було питання дотримання підприємством трудового законодавства відносно персоналу управління громадського харчування та торгівлі. Акт, складений за результатами перевірки, підтверджує відсутність порушень під час організації переходу робітників громадського харчування підприємства в компанію ТОВ «КорпусГруп Комтек», яка за результатами відкритого тендеру стала основним постачальником послуг у сфері забезпечення та організації громадського харчування для працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Адміністрація ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» уклала договір з ТОВ «КорпусГруп Комтек» на три роки про надання послуг з організації харчування. З штатного розкладу та організаційної структури ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» буде виключено управління громадського харчування та торгівлі департаменту з персоналу штатною чисельністю 582 працівника, яким підприємство забезпечує перехід на робочі місця в підрядну організацію відповідно до трудового законодавства. Положення договору, що набрав чинності 1 червня 2013 р., передбачають ряд зобов'язань з боку компанії-підрядника, які знаходитимуться під контролем ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Підприємство зобов'язало компанію-підрядника протягом 1 року зберігати рівень заробітної плати, а також всі пільги та компенсації робітників, передбачені чинним Колективним договором ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», у тому числі надання послуг добровільного медичного страхування та забезпечення робітників і членів їхніх родин путівками в оздоровчі комплекси за пільговою вартістю.

В даний момент 79 осіб з 574 працівників управління громадського харчування та торгівлі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вже оформили переведення на робоче місце в ТОВ «КорпусГруп Комтек». Ще 50 робітників вже також написали заяви на переведення і готові до переходу в підрядну організацію. Інші робітники управління громадського харчування та торгівлі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» наразі мають право переходу на робоче місце в підрядну організацію або можливість перенавчання та працевлаштування за виробничими професіями. Посади та професії робітниць управління громадського харчування та торгівлі підприємства, які в даний момент перебувають у декретних відпустках з догляду за дітьми, з штатного розкладу підприємства не виключені, що підтверджене перевіркою Державної інспекції України з питань праці.

Ірина Єфимчук, Директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Практика передачі непрофільних функцій підрядникам зовсім не нова в світовій гірничо-металургійній галузі. Українські металургійні підприємства також давно надають свої активи в зовнішнє управління – компаніям, що професійно займаються організацією харчування, прибиранням, озелененням. Керівництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» прийшло до такого рішення, щоб забезпечити продуктивність та ефективність роботи підприємства в конкурентних умовах. Для того, щоб максимально швидко реагувати на ситуацію на ринку, на ціноутворення, на динаміку цін на сировину та продукцію, на зміни в законодавчому полі, топ-менеджменту важливо приділяти максимум уваги основному бізнесу своєї компанії. Передача непрофільного бізнесу підрядній організації дозволить керівництву підприємства зосередитися на управлінні основним виробництвом, що повинне приносити прибуток і забезпечувати для працівників підприємства стабільну заробітну плату та соціальні гарантії. При цьому наші робітники будуть і в подальшому забезпечені якісним гарячим харчуванням в їдальнях і професійним обслуговуванням профільної компанії, до вибору якої ми підійшли з усією відповідальністю. В процесі передачі наших об'єктів громадського харчування та переведення працівників в управління компанії-підрядника ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» діє строго в правовому полі і в повній відповідності з трудовим законодавством, що підтверджено перевіркою Державної інспекції України з питань праці, яка відбулася на підприємстві».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021