ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

З 1 червня 2013 р. громадське харчування в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечує профільна кейтерінгова компанія

Кривий Ріг, 6 червня 2013 р. З 1 червня 2013 р. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» харчування працівників забезпечує ТОВ «КорпусГруп Комтек» - компанія, яка за результатами відкритого тендеру стала основним постачальником послуг у сфері організації харчування в їдальнях і буфетах підприємства. В результаті проведеного тендеру адміністрація ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на три роки уклала договір з ТОВ «КорпусГруп Комтек».

В даний момент в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочато процес передачі в управління ТОВ «КорпусГруп Комтек» об'єктів громадського харчування підприємства. Під управлінням ТОВ «КорпусГруп Комтек» вже працюють їдальні рудозбагачувальних фабрик №№1-2, дробильної фабрики №3, рудоуправління гірничого департаменту, гірничотранспортного цеху і ряд інших їдалень та буфетів різних структурних підрозділів. Важливою умовою договору з підрядною організацією є збереження орієнтовної вартості середнього чеку в точках громадського харчування на рівні не вище 12 грн. 50 коп.

База громадського харчування ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» обширна – це 37 їдалень, 31 буфет, 5 роздаток і 1 буфет-роздатка, їдальня санаторію-профілакторію «Джерело», цех переробки м'яса, ділянка виробництва кулінарних і копчених виробів, овочева та продовольча бази, їдальні в літніх оздоровчих комплексах тощо. Щодня їдальні та буфети підприємства відвідують 12-15 тис. робітників.

Забезпечення соціального захисту персоналу під час переходу на робоче місце в штат підрядної організації було пріоритетною умовою у виборі компанії для роботи на об'єктах громадського харчування ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Одним з основних положень договору з ТОВ «КорпусГруп Комтек» є вимога про працевлаштування персоналу управління громадського харчування та торгівлі підприємства і надання соціальних гарантій працівникам, що передбачені чинним Колективним договором ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Тим робітникам управління громадського харчування та торгівлі, які прийняли рішення про переведення на робоче місце в ТОВ «КорпусГруп Комтек» і подали свої заяви до 31 травня 2013 р., ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» сплатило грошові компенсації, що забезпечило додатковий соціальний захист персоналу в період змін в організаційній структурі підприємства. Такі компенсаторні виплати склали від 3 000 грн. до 10 000 грн. залежно від стажу роботи на об'єктах громадського харчування ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». 79 осіб з 574 робітників управління громадського харчування та торгівлі підприємства скористалися цими умовами і 31 травня 2013 р. вже звільнилися за переведенням. Наразі ще 50 працівників управління громадського харчування та торгівлі готові оформити переведення в підрядну організацію. Протягом 1 року з моменту переходу персоналу керівництво підрядної організації зобов'язане зберігати посадові оклади, тарифні ставки, доплати та премії працівників, забезпечувати надання послуг добровільного медичного страхування, а також путівок в оздоровчі комплекси за пільговою вартістю для робітників і членів їхніх родин.

Довідка:
У відкритому тендері ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з передачі непрофільній функції організації громадського харчування брали участь 7 українських і російських компаній, які спеціалізуються на послугах в даній області. В результаті тендеру основним підрядником у сфері забезпечення та організації харчування на об'єктах громадського харчування ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стала компанія ТОВ «КорпусГруп Комтек» - дочірнє підприємство російської компанії «КорпусГруп», яка вже більше 20 років працює на ринку.

Компанія «КорпусГруп» надає побутові послуги, такі як організація харчування, професійне прибирання, експлуатація інженерних систем будівель та споруд, послуги хімчистки та пральні. Компанія працює в трьох країнах: Росії, Україні та Казахстані і щодня забезпечує харчування для 200 тисяч осіб, які працюють на промислових підприємствах країн СНД.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021