ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

В оздоровчих комплексах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершилася перша зміна сезону 2013 р.

Кривий Ріг, 8 липня, 2013 р. В дитячих оздоровчих таборах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершилася перша зміна сезону 2013 р. За цей період в трьох оздоровчих таборах підприємства оздоровлено близько 1,5 тис. дітей працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Всього влітку 2013 р. в дитячих оздоровчих комплексах відпочинуть понад 4 тис. дітей робітників підприємства. На забезпечення роботи своїх оздоровчих комплексів і баз відпочинку в новому оздоровчому сезоні ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділило більше 33 млн. грн. Крім того, підприємство направило більше 32 млн. грн. на проведення ремонтів об'єктів соціальної сфери, а також близько 4 млн. грн. – на придбання та установку нового обладнання в дитячих таборах, пансіонатах і базах відпочинку.

Протягом літнього сезону 2013 р. кожен з дитячих таборів підприємства («Вітрило», «Буревісник», «Сучасник») працюватиме в 3 зміни тривалістю 18 днів. Впродовж всіх трьох змін дитячого відпочинку діятиме традиційна спеціалізована програма медичного страхування для всіх дітей працівників підприємства, які придбали пільгові путівки в дитячі оздоровчі табори ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Згідно з програмою страхування гарантовано повне медичне обслуговування дітей у віці від 7 до 15 років в період відпочинку в оздоровчих таборах підприємства. Страхова сума на одну застраховану дитину складає 15 тис. грн.

В рамках оздоровчого сезону 2013 р. масштабна соціальна інфраструктура ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» функціонуватиме в повному обсязі: три дитячі оздоровчі табори, два пансіонати, три заміські бази відпочинку, санаторій-профілакторій «Джерело». Весь комплекс оздоровчих об'єктів соціальної сфери повністю утримується і фінансується коштом підприємства, а путівки для працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і членів їхніх родин реалізовуються за пільговою вартістю. При цьому повна вартість однієї путівки складає від 4 до 7 тис. грн. в пансіонати підприємства та від 7 до 13,5 тис. грн. в дитячі оздоровчі табори. Путівки в заміські бази відпочинку робітники підприємства та члени їхніх родин отримують безкоштовно.

Пільгова вартість путівок в пансіонати та дитячі оздоровчі табори для працівників підприємства:
• пансіонат «Червоні вітрила» – від 709 грн. до 774 грн.;
• пансіонат «Азов» – від 656 до 771 грн.;
• дитячий оздоровчий табір «Вітрило» – 540 грн.;
• дитячий оздоровчий табір «Сучасник» – 480 грн.;
• дитячий оздоровчий табір «Буревісник» – 505 грн.

В червні 2013 р. в двох пансіонатах підприємства («Червоні вітрила», «Азов») на узбережжі Чорного моря та Азовського моря відпочили близько 2 тис. працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і членів їхніх родин. Всього в рамках оздоровчого періоду 2013 р. більше 6 тис. робітників і членів їхніх родин зможуть скористатися можливістю доступного оздоровлення в двох пансіонатах підприємства.

Ірина Єфимчук, Директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Не зважаючи на непросту ситуацію на металургійних ринках, керівництво підприємства приклало максимум зусиль, щоб криза не відбилася на соціальному пакеті робітників, і повністю зберегло всі звичні для працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» переваги, в тому числі можливість доступного літнього відпочинку на морському узбережжі. Наші соціальні стандарти є одними з найвищих в галузі, і цей рівень ми підтримуватимемо і надалі, забезпечуючи своїх робітників стабільною заробітною платою, безпечними робочими місцями, а також можливістю повноцінного та комфортного відпочинку та оздоровлення».

Благоустрій та ремонтні роботи, що проведені в оздоровчих комплексах підприємства, забезпечили вищий рівень комфорту та гігієни:
• в оздоровчому комплексі «Червоні вітрила» (смт. Лазурне, Херсонська область) було проведено ремонт чотирьох спальних корпусів, де замінені всі комунікації, виконано сучасне оздоблення кімнат. У їдальні оздоровчого комплексу виконано поточний ремонт і встановлено сучасне обладнання – духовки та хліборізки. В дитячому оздоровчому таборі «Вітрило» було проведено ремонт трьох спальних корпусів, де здійснено заміну електропроводки, пожежної сигналізації, системи водопостачання, встановлено нову сантехніку. В дитячому таборі відремонтовані також спортивні та ігрові майданчики, літній кінозал, навіси на пляжі.
• у пансіонаті «Азов» і дитячому оздоровчому таборі «Буревісник» (с. Счастливцево, Херсонська область) виконано поточний ремонт в житлових корпусах із заміною лінолеуму, шпалер, плінтуса та сантехнічних приладів, замінено ділянку центрального водоводу та ввідний електричний кабель. В дитячому таборі «Буревісник» встановлено нове холодильне обладнання, а також капітально відремонтовані дахи спальних корпусів.
• у дитячому таборі «Сучасник» (с. Червоне, Херсонська область) під час підготовки до оздоровчого сезону проведено роботи із заміни покрівлі, ділянки центрального водоводу;
• на заміських базах відпочинку відремонтовано житлові будиночки, частково замінено центральний водовод, електричний кабель, придбано більше 70 нових холодильників, які встановлені в корпусах і кухнях.

Довідка:
В 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило на відпочинок і оздоровлення робітників і їхніх сімей більше 140 млн. грн. (у 2011 р. – більше 97 млн. грн.). Ці кошти підприємство вклало, зокрема, в утримання, розвиток і обслуговування своєї соціальної інфраструктури, а також виділило на закупівлю санаторно-курортних путівок в здравниці України для працівників. Більше 4 тис. дітей робітників було оздоровлено в дитячих оздоровчих таборах і більше 6 тис. працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і членів їхніх родин скористалися можливістю відпочинку в пансіонатах підприємства в 2012 р. Робітники підприємства також проходять санаторно-курортне лікування в здравницях Західної України та Криму, де в 2012 р. оздоровилися понад 5,5 тис. працівників і членів їхніх сімей. В 2012 р. сума витрат ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на придбання санаторно-курортних путівок для працівників підприємства склала близько 40 млн. грн. (у 2011 р. – більше 36 млн. грн.).

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021