ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

В конвертерному цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» освоєно нову технологію розливки сталі

Кривий Ріг, 19 липня 2013 р. В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» освоєно нову технологію розливки сталі на машині безперервного лиття заготовок (МБЛЗ) конвертерного цеху. У відділенні безперервної розливки сталі проведено тестові випробування з розливки сталі закритим струменем (стопорна розливка). В липні 2013 р. була здійснена перша успішна розливка конструкційної марки сталі «Сталь 43» закритим способом, в результаті якої було отримано 136,8 т придатної продукції. Крім того, в процесі гарячих випробувань було розлито 3 різних марки сталі з високою додатковою вартістю – конструкційна, високовуглецева та сталь для виробництва зварювальних електродів.

Технологія стопорної розливки сталі на МБЛЗ дозволяє забезпечити більш високу якість непереривнолітої заготівки. Наразі проводяться дослідження зразків заготовки в лабораторії підприємства, після чого буде здійснено дослідну прокатку отриманої продукції.

Олексій Зозуля, Менеджер з перспективного розвитку сталеплавильного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Після того, як в 2012 р. машина безперервного лиття заготовок була введена в експлуатацію в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ми почали виробляти нові марки сталі для реалізації продукції на зовнішніх і внутрішніх ринках збуту. З впровадженням технології розливки сталі на МБЛЗ закритим струменем, ми виконуємо одне з основних поставлених перед нами завдань – виробництво продукції з високою додатковою вартістю та розширення ринків збуту, що дасть можливість підприємству збільшити обсяги продажів».

Довідка:
Будівництво та запуск першої в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» машини безперервного лиття заготовок було одним з ключових інвестиційних проектів згідно з Договором купівлі-продажу підприємства. Будівництво відділення безперервного розливки сталі на підприємстві було завершено в 2011 р. У складі відділення діють установка позапічної обробки сталі типу «ківш-піч» і шостиструменева сортова МБЛЗ потужністю 1,2 млн. т/рік для виробництва заготовки з вуглецевих, конструкційних і низьколегованих марок сталі. Інвестиції в проект будівництва МБЛЗ склали 120 млн. доларів.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021