ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

В оздоровчих комплексах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершився сезон дитячого відпочинку 2013 р.

Кривий Ріг, 19 серпня, 2013 р. В дитячих оздоровчих таборах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершився оздоровчий сезон 2013 р. Всього влітку 2013 р. в дитячих оздоровчих комплексах відпочили понад 4 тис. дітей працівників підприємства. На забезпечення роботи своїх оздоровчих комплексів і баз відпочинку в новому оздоровчому сезоні ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділило більше 33 млн. грн. Крім того, підприємство направило більше 32 млн. грн. на проведення ремонтів об'єктів соціальної сфери, а також близько 4 млн. грн. – на придбання та установку нового обладнання в дитячих таборах, пансіонатах і базах відпочинку. Благоустрій та ремонтні роботи, що проведені в оздоровчих комплексах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», забезпечили вищий рівень комфорту та гігієни для відпочиваючих робітників підприємства та членів їхніх родин.

Протягом літнього сезону 2013 р. кожен з дитячих таборів підприємства («Вітрило», «Буревісник», «Сучасник») працював в 3 зміни тривалістю 18 днів. Впродовж всіх трьох змін дитячого відпочинку діяла традиційна спеціалізована програма медичного страхування для всіх дітей працівників підприємства, які придбали пільгові путівки в дитячі оздоровчі табори ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Згідно з програмою страхування гарантовано повне медичне обслуговування дітей у віці від 7 до 15 років в період відпочинку в оздоровчих таборах підприємства. Страхова сума на одну застраховану дитину складає 15 тис. грн.

В рамках оздоровчого сезону 2013 р. масштабна соціальна інфраструктура ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» функціонує в повному обсязі: три дитячі оздоровчі табори, два пансіонати, три заміські бази відпочинку, санаторій-профілакторій «Джерело». Весь комплекс оздоровчих об'єктів соціальної сфери повністю утримується і фінансується коштом підприємства, а путівки для працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і членів їхніх родин реалізовуються за пільговою вартістю.

В червні-липні 2013 р. в двох пансіонатах підприємства («Червоні вітрила», «Азов») на узбережжі Чорного моря та Азовського моря відпочили понад 4 тис. працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і членів їхніх родин. Всього в рамках оздоровчого періоду 2013 р. більше 6 тис. робітників і членів їхніх родин зможуть скористатися можливістю доступного оздоровлення в двох пансіонатах підприємства.

Довідка:
В 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило на відпочинок і оздоровлення робітників і їхніх сімей більше 140 млн. грн. (у 2011 р. – більше 97 млн. грн.). Ці кошти підприємство вклало, зокрема, в утримання, розвиток і обслуговування своєї соціальної інфраструктури, а також виділило на закупівлю санаторно-курортних путівок в здравниці України для працівників. Більше 4 тис. дітей робітників було оздоровлено в дитячих оздоровчих таборах і більше 6 тис. працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та членів їхніх родин скористалися можливістю відпочинку в пансіонатах підприємства в 2012 р. Робітники підприємства також проходять санаторно-курортне лікування в здравницях Західної України та Криму, де в 2012 р. оздоровилися понад 5,5 тис. працівників і членів їхніх сімей. В 2012 р. сума витрат ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на придбання санаторно-курортних путівок для працівників підприємства склала близько 40 млн. грн. (у 2011 р. – більше 36 млн. грн.).

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021