ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Вступило в законну силу судове рішення щодо задоволення позову ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» про захист ділової репутації

Кривий Ріг, 17 жовтня 2013 р. У вівторок, 15 жовтня 2013 р., апеляційний суд Дніпропетровської області ухвалив рішення на користь ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в справі про захист ділової репутації за позовом до Первинної організації профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і голови ППО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Юрія Бобченка. Таким чином, рішення Дзержинського районного суду Кривого Рогу від 10 липня 2013 р. щодо задоволення позову ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» про захист ділової репутації вступило в законну силу.

Судовий позов, поданий адміністрацією ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», містив вимоги визнати інформацію, яку в грудні 2012 р. розповсюдила профспілка підприємства у відкритому листі, недостовірною і такою, що порочить ділову репутацію компанії. Позиція ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підтверджена рішенням суду першої інстанції та апеляційним судом Дніпропетровської області, а звинувачення з боку профспілки визнані судом такими, що не відповідають дійсності.

В ході судового процесу адміністрація ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» представила докази того, що підприємство належним чином виконує вимоги чинного законодавства України, соціальні зобов'язання, передбачені Колективним договором, а також інвестиційні зобов'язання відповідно до Договору купівлі-продажу пакету акцій ВАТ «Криворіжсталь». Суд зобов'язав профспілку спростувати недостовірну інформацію, вказану у відкритому листі, на сайті ППО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і в газеті «ВМЕСТЕ профинфо». Відповідно до судового рішення, профспілкова організація зобов'язана опублікувати спростування недостовірної інформації в строк до 25 жовтня 2013 р.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021