ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» почало пілотний проект із зміни транспортної логістики при експорті залізорудної сировини до Румунії

Кривий Ріг, 7 листопада 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» почало пілотний проект із зміни транспортної логістики при експорті залізорудної сировини до Румунії. 5 листопада 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відвантажило першу партію залізорудного концентрату за напрямком ДП «Ізмаїльський морський торгівельний порт» (Одеська область). Загальна вага першої партії вантажу для транспортування на підприємство АрселорМіттал Галаті (Румунія) склала 3,6 тис. тонн залізорудного концентрату.

В листопаді 2013 р. загальний обсяг пробної партії вантажу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» для перевалки в Ізмаїльському морському торгівельному порту складе близько 7 тис. тонн залізорудної сировини. Планована місячна партія вантажу в повному обсязі складе до 40 тис. тонн продукції.

Юрій Шнейдмюлер, Генеральний директор «АрселорМіттал Транс»: «Ми розпочинаємо постачання вантажу до Румунії водним шляхом з метою загальної оптимізації логістики постачань. Очікуємо, що транспортування залізорудної сировини до Румунії в змішаному, залізнично-водному сполученні (залізницею до порту Ізмаїл і далі морем, із заходом в р. Дунай) буде для нас вигіднішим логістичним рішенням у порівнянні з виключно залізничним перевезенням. Проте в холодну пору року ми будемо змушені повернутися до традиційної схеми логістики залізничним транспортом, оскільки в зимову пору року навігація на Дунаї обмежена. В цьому листопаді ми здійснюємо пробне постачання продукції до Румунії. Це старт пілотного проекту, метою якого є оцінка ефективності постачань залізорудної сировини шляхом залізнично-водного сполучення. Якщо економічний ефект буде підтверджено, і забезпечені належні умови перевалки залізорудного концентрату, ми продовжимо співпрацю з Ізмаїльським морським торгівельним портом після відкриття судноплавства на Дунаї в березні 2014 р.».

Довідка:
Державне підприємство «Ізмаїльський морський торгівельний порт» – крупний транспортний вузол, що сполучає країни Центральної та Північної Європи з країнами Чорного та Середземного Морей. До акваторії Ізмаїльського порту відноситься водний простір Килійського гирла р. Дунай від 85 до 94 км., від лівого берега до умовної лінії державного кордону України, що проходить по фарватеру річки.

ДП «Ізмаїльський морський торгівельний порт» забезпечує перевалку залізорудної сировини, вугілля, коксу, чорних і кольорових металів, паперу, целюлози, добрив, пилолісу тощо. Проектні потужності порту дозволяють переробляти до 8,5 млн. тонн вантажів на рік. Площа відкритих складів складає 201,1 тис. кв. м, критих – 19,7 тис. кв. м. Можливості причалів дозволяють приймати та ставити під вантажні операції суди з осіданням до 7 м, довжиною до 150 м, шириною до 30 м, дедвейтом до 6 000 тонн. Порт Ізмаїл має власний портовий флот, до складу якого входять буксири-товкачі, катери, плавкрани, понтони, несамохідні суховантажні баржі.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021