ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – на другій позиції рейтингу «Індекс прозорості» серед найкрупніших компаній України

Кривий Ріг, 22 листопада 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» посіло 2-гу позицію в рейтингу «Індекс прозорості» серед найкрупніших компаній України в 2013 р. Рейтинг, що був складений Центром «Розвиток КСВ», визначає рівень прозорості та доступності інформації про корпоративну відповідальність на інтернет-сайті в порівнянні з сайтами інших українських компаній. За результатами рейтингу рівень відкритості та прозорості веб-сайту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» склав 78%.

В рамках рейтингу веб-сайт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було оцінено за чотирма критеріями рівня прозорості:
звітність – наявність звіту про діяльність компанії в соціальній та екологічній сферах;
зміст – рівень розкриття інформації за ключовими сферами корпоративної відповідальності;
• навігація – легкий доступ читача до інформації щодо соціальної та екологічної відповідальності компанії;
• доступність – потенційна доступність веб-сайту (з точки зору таких аспектів, як мова сайту, наявність контактної інформації, адаптованість для людей із обмеженими можливостями).

Одним з ключових чинників для досягнення ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» лідерських позицій в рейтингу є, зокрема, комплексне оновлення веб-сайту підприємства відповідно до стандартів корпорації АрселорМіттал в 2013 р. Після проведеного ребрендингу веб-сайту було розширено функціональні можливості всіх трьох мовних версій сайту та покращено навігацію, яка дає можливість швидко знайти всю необхідну інформацію про діяльність ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», його продукцію та послуги. В процесі налагодження функціоналу сайту було суттєво доповнено інформацію в розділі «Корпоративна відповідальність» згідно з вимогами національного рейтингу «Індекс прозорості», а також вдосконалено форму зворотного зв’язку для відвідувачів веб-сайту підприємства.

Довідка:
Організатори рейтингу «Індекс прозорості» – Центр «Розвиток КСВ» – провідна експертна організація з корпоративної соціальної відповідальності в Україні, яка є членом Правління Глобального договору ООН, національним партнером CSR Europe (Брюссель) і Всесвітньої бізнес-ради із стійкого розвитку (WBCSD, Женева).

Рейтинг «Індекс прозорості» був започаткований Центром «Розвиток КСВ» у 2011 р. з метою стимулювання компаній України до більшого розкриття інформації з питань корпоративної відповідальності. В 2013 г. рейтинг «Індекс прозорості» серед українських компаній було проведено втретє. В 2013 р. учасниками оцінювання стали 88 компаній, серед яких – «ДТЕК», «Метінвест», «СКМ», «Інтерпайп Україна», «Індустріальний союз Донбасу», «Київстар», «МТС Україна» та інші.

В 2012 р. веб-сайт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» посів четверте місце в рейтингу прозорості сайтів найбільших компаній України.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021