ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надасть 2 мільйони гривень для реалізації соціальних проектів у Високопільському районі Херсонської області

Кривий Ріг, 25 листопада 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділить 2 млн. грн. для реалізації соціальних проектів у Високопільському районі Херсонської області. Підприємство надає благодійну допомогу для покращення умов навчання в школі смт. Високопілля, а також для реконструкції будинку культури в смт. Архангельське. Договір про спонсорство та благодійну допомогу між ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і Високопільською районною радою підписано сьогодні Главою адміністрації з виробництва Парамжитом Калоном і головою райради Любов'ю Куцевол.

Договір між підприємством і Високопільською райрадою передбачає контроль з боку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» над використанням коштів, які будуть направлені на вирішення насущних соціальних проблем Високопільського району. В рамках цієї соціальної ініціативи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направить 700 тис. грн. для проведення капітального ремонту Високопільської школи. В школі будуть встановлені нові металопластикові вікна та двері з урахуванням тепло- та шумоізоляції, що забезпечить більш комфорті умови для навчання. Також підприємство виділить 1,3 млн. грн. для реконструкції Архангельського селищного будинку культури. Проект передбачає заміну обладнання внутрішніх мереж водопостачання, водовідведення, опалення, вентиляції, електропостачання, весь комплекс внутрішніх оздоблювальних робіт в будинку культури.

Парамжит Калон, Глава адміністрації з виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «АрселорМіттал, найбільша гірничо-металургійна компанія в світі, несе відповідальність за вплив на кожний регіон, в якому веде свою діяльність. Промисловий об'єкт компанії – ПАТ «АрселорМіттал Берислав» є постачальником вапняку для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і розташовано на території Високопільського району. Саме тут мешкають працівники ПАТ «АрселорМіттал Берислав», навчаються їхні діти. Тому ми прагнемо створити комфортні умови для їхнього проживання та зробити свій внесок до розвитку Високопільського району. Підписання подібних договорів про благодійну допомогу - це добра традиція ПАТ «АрселорМітал Кривий Ріг» і свідоцтво нашого соціального партнерства з місцевими громадами».

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно інвестує кошти на благодійні цілі, розвиток освіти, культури та охорони здоров'я на регіональному рівні, впроваджуючи соціальні проекти в Кривому Розі та регіоні. В 2011 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підписало Меморандум про соціальну співпрацю між Дніпропетровською обласною держадміністрацією та підприємством, що передбачав перерахування в 2011-2013 рр. 140 млн. грн. для реалізації соціальних програм в області медицини, освіти, культури, а також проекти з розвитку, будівництва та обслуговування інфраструктури регіону. Крім того, підприємство направляє кошти на підтримку міського будівництва, а також на ремонти шляхів і благоустрій житлових кварталів Кривого Рогу. В 2012-2013 рр. на ці цілі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 35,7 млн. грн. У 2012-2013 рр. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» також виділило близько 1,4 млн. грн. для реалізації соціальних проектів в селах Широківського району, де зосереджені об'єкти гірничо-збагачувального виробництва підприємства.

Довідка:
Публічне акціонерне товариство «АрселорМіттал Берислав» - підприємство з виробництва вапняку для металургійного виробництва. ПАТ «АрселорМіттал Берислав» розташоване в смт. Архангельське Херсонської області, з 2010 р. є частиною корпорації АрселорМіттал. До складу підприємства входять Архангельське та Осокорівське родовища вапняків, а також Бериславське родовище глини. Основні види продукції ПАТ «АрселорМіттал Берислав»: вапняк, вапно, щебінь вапняковий, глина, суглинок.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021