ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершило капітальний ремонт дрібносортного стану 250-4 в сортопрокатному цеху №2

Кривий Ріг, 11 грудня 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало понад 20 млн. грн. на виконання капітального ремонту дрібносортного стану 250-4 в сортопрокатному цеху №2 підприємства. Цей масштабний капітальний ремонт проводився вперше з моменту пуску стану в 1966 р. і був виконаний за 13 діб замість 15 запланованих. Після оперативного проведення ремонтних робіт дрібносортний стан 250-4 в сортопрокатному цеху №2 прокатного департаменту 17 листопада 2013 р. введено в експлуатацію.

Під час капітального ремонту стану в цілому було використано близько 100 тонн нових металоконструкцій для ремонту лівої методичної нагрівальної печі: замінено металоконструкції зварювальної зони, а також опорні балки нижньої будови печі. Крім того, 600 тонн вогнетривких виробів використано для часткової заміни футерування печі. Проведено також ремонт і часткову заміну всього механо- і електрообладнання, що забезпечує працездатність лівої нагрівальної печі. Відремонтовано рольганги, що здійснюють транспортування заготовок і розкату по ходу всього технологічного процесу на стані. Також виконано ремонт і ревізію більше 100 рольгангових двигунів і чотирьох високовольтних трансформаторів головних приводів стану.

В період капремонту виконано модернізацію лінії прискореного охолоджування з повною заміною рухливих блоків глибокого охолоджування, що дасть можливість розширити сортамент продукції ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». В рамках реконструкції встановлено механізований вузол гнучкого регулювання процесу термозміцнення прокату. Нове обладнання дозволить прогнозовано отримувати продукцію з однорідними механічними властивостями за всією довжиною та виробляти прокат класу міцності А800 і А1000.

Володимир ЛЯСОВ, директор прокатного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «В результаті проведення капітального ремонту технічний стан обладнання дрібносортного стану дозволяє управляти нагрівальною піччю більш стабільно, і загальна ефективність роботи стану 250-4 тепер є набагато вищою. Завдяки виключенню збоїв у технологічному процесі ми можемо бути впевненими, що і якість нагріву заготовок в сортопрокатному цеху №2 зросте. Крім того, в результаті ремонту для наших працівників – нагрівальників металу сортопрокатного цеху №2 – передбачено покращені умови праці на робочих місцях: встановлені склопакети на пультах управління, що виключають попадання пилу, шуму та протягів. Також встановлені нові, більш точні датчики, які показують один з основних параметрів, – обороти кліті, що зводить вірогідність помилок до мінімуму та забезпечує стабільний виробничий процес».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021