ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало 1,2 млн. грн. для реалізації соціальних проектів в Широківському районі Дніпропетровської області

Кривий Ріг, 20 грудня 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділило 1,2 млн. грн. для реалізації соціальних проектів в Широківському районі Дніпропетровської області, де зосереджені об'єкти гірничо-збагачувального виробництва підприємства. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало благодійну допомогу для створення комфортних умов у фельдшерсько-амбулаторному пункті та Новоселівській середній загальноосвітній школі (с. Новолатівка), а також для будівництва спортивного майданчика в смт. Широке.

Для проведення ремонтних робіт в Новолатівському фельдшерсько-амбулаторному пункті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 181,7 тис. грн. Проект передбачав виконання внутрішніх оздоблювальних робіт, установку нового електрообладнання та сантехніки, систем водопостачання та опалювання. 467,5 тис. грн. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділило для виконання робіт із утеплення фасаду та установки нових енергозберігаючих склопакетів в будівлі Новоселівської середньої загальноосвітньої школи в с. Новолатівка. 529 тис. грн. підприємство надало для будівництва спортивного майданчика для ігор в мініфутбол, баскетбол, волейбол в смт. Широке.

Володимир Приймаченко, Глава гірничорудних підприємств країн СНД компанії АрселорМіттал: «ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», як провідне підприємство гірничо-металургійної галузі України, несе відповідальність за вплив на регіон, в якому здійснює свою діяльність. На території Широківського району розташовані промислові об'єкти гірничо-збагачувального виробництва нашого підприємства. Тому реалізація конкретних соціальних проектів в селах Широківського району – це звична практика і наш внесок в створення комфортних умов для місцевих мешканців. Впроваджуючи тут соціальні проекти, ми піклуємося про те, щоб рівень комфорту став вищим при наданні медичного обслуговування та навчанні в освітніх установах. Як відповідальний бізнес, ми і надалі продовжуватимемо соціальне партнерство з місцевими громадами в цьому регіоні».

Довідка:
В 2012 р. за підтримки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в селах Широківського району були розпочаті і в 2013 р. тривали ремонтно-будівельні роботи в учбових і медичних установах, загальні витрати на проведення яких склали 2,8 млн. грн. Раніше в 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділило 200 тис. грн. для покращення роботи опалювальної інфраструктури в двох дитячих садках, школі та районній бібліотеці Широківського району. Крім того, за рахунок коштів підприємства проведені ремонтні роботи в двох дитячих дошкільних установах (660 тис. грн.), районній дитячо-юнацькій спортивній школі (137 тис. грн.), а також встановлено новий дитячий ігровий майданчик в с. Миролюбівка (110 тис. грн.). В 2012 р. в рамках соціального проекту було замінено теплогенеруючі агрегати в середній загальноосвітній школі с. Новолатівка (80 тис. грн.), а також виконано ремонт каналізаційних мереж Центральної районної клінічної лікарні (16,6 тис. грн.), ремонт рентген-кабінету та дитячого відділення цього лікувального закладу (145 тис. грн.).

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно інвестує кошти на благодійні цілі, розвиток освіти, культури та охорону здоров'я на регіональному рівні, впроваджуючи соціальні проекти в Кривому Розі та регіоні. В 2011 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підписало Меморандум про соціальну співпрацю між Дніпропетровською обласною держадміністрацією та підприємством, який передбачав перерахування в 2011-2013 рр. 140 млн. грн. для реалізації соціальних програм в області медицини, освіти, культури, а також проекти з розвитку, будівництва та обслуговування інфраструктури регіону. Крім того, підприємство направляє кошти на підтримку міського будівництва, а також на ремонти шляхів і благоустрій житлових кварталів Кривого Рогу. В 2012-2013 рр. на ці цілі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 35,7 млн. грн.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021