ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснило відвантаження першої тисячі тонн металопродукції з власного складу в с. Вільне Криворізького району

Кривий Ріг, 7 лютого 2014 р. У січні 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснило відвантаження першої тисячі тонн металопродукції з нового складу в с. Вільне Криворізького району. Третій за рахунком власний складський майданчик підприємства відкрито в грудні 2013 р. В даний момент склад в Криворізькому районі є найбільшим оптово-роздрібним сервісним металоцентром компанії АрселорМіттал в Україні і вміщає до 15 тис. тонн металопродукції. Два складських майданчика, які ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило раніше в Одесі та Києві, орієнтовані на дані регіони, тоді як склад в Криворізькому районі служитиме логістичним центром для відвантажень по всій Україні.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило новий склад в Криворізькому районі відповідно до стратегії з розвитку власної дистриб'юторської мережі, яку підприємство почало впроваджувати в 2013 р. Новий складський майданчик займає площу 15 000 кв. м і містить весь асортимент металопродукції, яку виробляє підприємство. В розпорядженні складу в с. Вільне – три крани вантажопідйомністю 20 тонн, власна залізнична гілка, а також можливість обслуговування автоперевезень.

Анастасія Татарульєва, Директор з продажів в Україні та країнах СНД ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Створення власної мережі дистрибуції дозволить нашому підприємству значно підвищити рівень обслуговування клієнтів в різних регіонах України. Ми одночасно вирішуємо декілька важливих завдань: скорочуємо час доставки металопродукції до клієнтів, знижуємо вартість перевезень, ефективно використовуємо власні ресурси при продажах на внутрішньому ринку. Для підвищення ефективності роботи в 2014 р. ми будемо і надалі вдосконалювати наші канали збуту, покращувати роботу служби технічної підтримки клієнтів і впроваджувати у виробництво в тісній співпраці з нашими споживачами нові марки сталі. Наші основні канали збуту – торгівельні партнери, а також канал прямих продажів з власних складів – ефективно доповнюватимуть один одного, що дасть всім нам нові можливості успішно конкурувати на металургійних ринках».

Довідка:
Перший власний склад продукції виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було відкрито в Одесі в серпні 2013 р., другий власний складський майданчик – в Києві у вересні 2013 р. Кожен з цих двох складських майданчиків займає площу 9 000 кв. м і має в своєму розпорядженні два крани вантажопідйомністю 20-25 тонн, а також власне залізничне сполучення. Незнижуваний товарний запас, що підприємство планує підтримувати на цих складах, – 5 тис. тонн металопродукції. Місткість кожного з власних складських майданчиків – 10 тис. тонн готової продукції. В першому півріччі 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує відкриття ще трьох власних оптово-роздрібних сервісних металоцентрів в різних регіонах України. Відкриття складських майданчиків на території пріоритетних ринків збуту металопродукції дозволить підприємству максимально забезпечити інтереси кінцевого споживача та повністю охопити територію внутрішнього ринку.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021