ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Компанія АрселорМіттал відзначила 8-ой щорічний День здоров'я та безпеки

Кривий Ріг, 29 квітня 2014 р. АрселорМіттал, найбільша компанія в світовій гірничо-металургійній галузі, відзначила восьмий щорічний День здоров'я та безпеки 28 квітня 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» цього дня традиційно підводить підсумки своєї діяльності в сфері охорони праці, а також аналізує причини нещасних випадків на виробництві з метою запобігання їх надалі.

Лакшмі Міттал, Голова правління та Генеральний директор АрселорМіттал: «Аналізуючи нещасні випадки, ми бачимо, що майже 60% з них припадає на працівників підрядних організацій, і 40% – на наших робітників. Оскільки деякі нещасні випадки носять такий характер, що повторюється, разом з удосконаленням виробничих процесів, ми працюватимемо над нашою поведінкою, культурою, залученням всіх наших робітників, щоб укріпити в компанії розуміння того, що ми маємо бути обережніше та уважніше до безпеки колег. Ми хочемо, щоб після завершення кожного робочого дня всі працівники компанії та наші підрядники поверталися додому неушкодженими».

З 22 по 28 квітня 2014 р., в рамках тижня охорони праці, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» провело ряд практикумів з метою вирішення конкретних завдань із забезпечення безпечної роботи великого металургійного підприємства (безпечне виконання робіт працівниками підприємства та підрядниками, використовування засобів індивідуального захисту для виконання робіт на висоті, ліквідація можливих аварій та аварійних ситуацій, охорона здоров'я).

Артем Поляков, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Ключові напрямки нашої роботи в сфері охорони праці – це забезпечення кожного працівника безпечним робочим местом, якісним спецодягом і професійним медичним обслуговуванням. У 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало в охорону праці та міри з промислової безпеки 186,3 млн. грн. Протягом року ми реалізували в цехах підприємства понад 400 заходів, направлених на створення комфортних і безпечних умов праці робітників, запобігання виробничому травматизму та професійним захворюванням. Всі багаточисельні акції, які були проведені на підприємстві в рамках тижня охорони праці, підкреслюють одне – нашим працівникам і підрядникам потрібно не просто знати правила охорони праці, але і з усією відповідальністю дотримувати їх щодня. Саме тому в компанії АрселорМіттал девіз Дня охорони праці та здоров'я: «Зупинися, подумай, дій безпечно. Від знань – до практики».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021