ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить програму прийому студентів-випускників вищих учбових закладів «Еверест-2014»

Кривий Ріг, 16 травня 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України, розпочинає програму прийому студентів-випускників вищих учбових закладів «Еверест-2014». Метою програми «Еверест» є пошук амбітних і талановитих молодих фахівців-випускників вузів 2013-2014 рр., які володіють потенціалом побудувати успішну кар'єру в міжнародній компанії АрселорМіттал. Програма «Еверест» розрахована на 2-2,5 роки, протягом яких учасникам пропонується можливість роботи в структурних підрозділах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в статусі фахівців-стажерів з подальшим працевлаштуванням на підприємстві з розробленим планом розвитку кар'єри. Програма передбачає участь фахівців-стажерів в найважливіших корпоративних проектах, а також інтенсивне теоретичне навчання (online-курси та аудиторні заняття). Для кожного стажера заплановано індивідуальний план ротацій в підрозділах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», в окремих випадках і на міжнародному рівні на підприємствах корпорації АрселорМіттал, виходячи із здібностей і досягнень учасника програми.

Відбір кандидатів для участі в програмі здійснюється за наступними виробничими напрямками: охорона праці та захист навколишнього середовища, гірнича справа (ГЗК і шахта), коксохімічна, аглодоменне, прокатне та сталеплавильне виробництва, енергетика, якість продукції, автоматизація, логістика та транспорт, управління персоналом, маркетинг і збут, управління проектами, капітальні ремонти та будівництво, механоремонтні роботи, інформаційні технології.

Серед критеріїв конкурсного відбору кандидатів для участі в програмі «Еверест» в 2014 р. – високий рівень професійної підготовки, знання англійської мови на рівні intermediate і вище, географічна та функціональна мобільність, що означає готовність учасників до ротації в підрозділах компанії АрселорМіттал, а також до придбання нової кваліфікації або спеціалізації для участі в різних проектах.

Лариса Поліщук, головний керуючий з розвитку і навчання персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Інтенсивна дворічна програма, що поєднує роботу та навчання, дає молодим фахівцям комплексні знання про діяльність підприємства та готує їх до участі в наших найважливіших проектах. Ми шукаємо талановитих і амбітних студентів-випускників, які володіють хорошою професійною підготовкою та потенціалом для розвитку. При цьому ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» традиційно допомагає учасникам програми у вдосконаленні знання англійської мови, організовуючи спеціальні заняття з досвідченими викладачами. Ми раді приймати в свою команду майбутніх професіоналів, які зацікавлені в розвитку та вдосконаленні виробничих процесів підприємства, що забезпечує зростання його конкурентоспроможності в сучасних умовах».

Конкурсний відбір для участі в програмі «Еверест» передбачає декілька етапів і проходить прозоро та відкрито. На початкових етапах відбору кандидати проходять комп'ютерні онлайн-тести (тестування з англійської мови та тестування на сприйняття вербальної, числової та абстрактної інформації), що гарантує конфіденційність і неупередженість тестування. На подальших етапах кандидати проходять профільні співбесіди та центри оцінки, де фахівці департаменту з персоналу та представники інших підрозділів підприємства оцінюють здібності учасників за розробленою методологією. Після цього група експертів приймає остаточне рішення щодо прийому в програму випускників-студентів.

В період стажування учасники програми отримують заробітну плату та користуються всіма пільгами, які пропонуються кожному працівнику ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відповідно до Колективного договору підприємства (можливість лікування та відпочинку в оздоровчих комплексах підприємства та здравницях України, медичне страхування, оплачувані лікарняна та щорічна відпустка).

Заявки на участь в програмі «Еверест» приймаються до 30 червня 2014 р. Детальніше про програму можна взнати тут.

Довідка:
За підсумками конкурсного відбору випускників в 2011-2013 рр. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» наразі працюють 44 учасники програми «Еверест», набуваючи навичок за такими напрямками, як гірнича справа, ремонтне, коксохімічне, аглодоменне, прокатне та сталеплавильне виробництва, логістика, управління персоналом і інформаційні технології, охорона праці та захист навколишнього середовища, гірнича справа (ГЗК і шахта), енергетика, маркетинг і збут. Двоє учасників програми вдосконалювали свої навики в корпорації АрселорМіттал (Англія, Франція) в сфері управління персоналом, соціальної відповідальності та коксохімічного виробництва. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» почало програму прийому випускників вищих учбових закладів в 2011 р.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021