ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» в черговий раз підвищує зарплати: з 1 травня тарифи та оклади працівників зростуть на 6%

Кривий Ріг, 28 травня 2014 р., ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше підприємство в гірничо- металургійній галузі України, з 1 травня 2014 підвищує тарифні ставки та оклади своїх співробітників на 6 %. Ці зміни торкнуться тарифних ставок (окладів) робітників та посадових окладів керівників, фахівців і службовців підприємства. До цього підприємство підвищувало тарифні ставки і посадові оклади в грудні 2013 р. на 6,2 %, таким чином за останні 6 місяців загальне зростання складе 12,2 %.

Рішення прийнято з метою підвищення соціальної захищеності працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в умовах складної економічної ситуації в країні. У той же час ця ініціатива враховує необхідність виведення підприємства на рівень беззбитковості та реалізації масштабної інвестиційної програми (1,7 млрд. грн. у 2014 році ) в умовах зниження цін на металопродукцію, зростання цін на енергоресурси та інші види сировини, а також обмеженості обігових коштів, викликаних заборгованістю з повернення ПДВ, яка виникла у попередні роки.

У 2012 р. середньомісячна заробітна плата на підприємстві зросла на 16,1 %, а в 2013 р. - на 9,6%. За даними ОП "Металургпром" в 2013 році ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стало одним з лідерів за рівнем заробітної плати серед найбільших підприємств гірничо -металургійного комплексу України, і середня зарплата склала 6 044,9 грн. з урахуванням виплат за Програмою добровільного звільнення і 13-ї зарплати (або 5 796,5 грн. без урахування виплат по ПДУ) .

Ірина Єфімчук , директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «У 2012-2013 рр.. внаслідок кризових явищ у світовій металургійній галузі наше підприємство відпрацювало зі збитком 4,4 млрд.грн., і нам необхідно вийти на рівень беззбитковості в самий найближчий час, щоб забезпечити стабільну роботу підприємства, продовжити його модернізацію, в повному обсязі зберегти обширну соціальну програму. Ми підвищили зарплати вдруге за останні півроку і це рішення швидше соціальне, ніж економічно обгрунтоване. Разом з тим ми розуміємо, що стійке зростання оплати праці можливо тільки при підвищенні його продуктивності».

Довідка : Структура заробітної плати в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» складається з основної (постійної частини) зарплати і змінної частини, яка включає премії, доплати і надбавки, які є винагородою за роботу понад встановлені норми, за трудові успіхи, особливі умови праці. Існуюча періодичність преміювання за основні результати господарської діяльності в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - 1 місяць, а розміри премії встановлені в процентному співвідношенні від посадового окладу або тарифу і залежать як від відсотка виконання виробничого плану, так і від якості виробленої продукції або напівфабрикату. Крім того, підприємство забезпечує разові премії (за виконання особливо важливих завдань, премія ювілярам і т.д.), а також винагорода за підсумками роботи за рік.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021