ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало свій санаторій-профілакторій «Джерело» для розміщення біженців із східних регіонів України

Кривий Ріг, 3 червня 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало свій санаторій-профілакторій «Джерело» для розміщення біженців із Донецької та Луганської областей України. В санаторії-профілакторії в Кривому Розі підприємство готове розмістити 120 переселенців, яким довелося тимчасово покинути своє житло.

Людям, які продовжують поступати в профілакторій, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надає кімнати для проживання та триразове харчування. Крім того, біженцям, які мешкають в профілакторії, забезпечено медичне страхування від страхової компанії «Країна», з якою співробітничає ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Медична страховка передбачає надання кваліфікованої допомоги при розладі здоров'я в результаті травм, гострих і загострень хронічних захворювань. За умовами страхування медичне обслуговування та забезпечення лікарськими препаратами проводиться в умовах стаціонару та поліклінік Кривого Рогу. Страхова компанія «Країна» забезпечує страховим захистом переселенців в рамках своєї соціальної ініціативи на безоплатній основі. Страхова сума на одну застраховану людину складає 20 000 грн.

Ірина Єфимчук, Директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Соціальні стандарти ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одними з найвищих серед гірничо-металургійних компаній України. І в цей непростий для країни час ми залишаємося вірні своїм принципам. Разом з тим, що підприємство продовжує забезпечувати високий соціальний захист для всіх своїх працівників, ми також готові допомогти тим мешканцям Донецької та Луганської областей України, які зараз гостро потребують підтримки. Для цього ми вийшли до місцевої влади з пропозицією про забезпечення житлом вимушених переселенців, і вже здійснюємо це на базі нашого санаторію-профілакторію. Також ми вітаємо зусилля волонтерів підприємства, які зараз зосереджені на тому, щоб покращити побутові умови, урізноманітнити дозвілля та зробити більш комфортним відпочинок дітей із східних регіонів в криворізьких таборах».

В рамках корпоративного волонтерства ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надає допомогу дітям із східних регіонів України, які зараз розміщені в приміських оздоровчих таборах поблизу Кривого Рогу. В дитячому оздоровчому таборі «Корчагинець» на березі ріки зараз відпочивають 56 дітей з м. Краматорськ, 40 - з м. Горлівка, а також 16 дітей-сиріт з м. Сніжне. Раніше вихованці дитячого будинку були незаконно вивезені за кордон, після чого негайно повернені в країну завдяки зусиллям державних органів України. З 14 червня 2014 р. ці діти віком від 6 до 18 років оздоровлюються в дитячому таборі в Криворізькому районі, де їх відвідують волонтери ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». В рамках волонтерської акції працівники підприємства зібрали більше 75 тис. грн. для надання допомоги дітям-сиротам з Сніжного, а також сім'ям переселенців. На частину коштів були придбані спортивні костюми, дорожні сумки, дитячі іграшки, настільні ігри, купальники, пляжне взуття та книги для вихованців дитячого будинку. Крім того, з допомогою підприємства були придбані товари першої необхідності, зокрема, засоби особистої гігієни для сімей із східного регіону України, які в даний момент розміщені в санаторії-профілакторії «Джерело».2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021