ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечує відпочинок і оздоровлення для дітей із східних регіонів України

Кривий Ріг, 10 липня 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечує відпочинок і оздоровлення дітей із східних регіонів України в своєму дитячому оздоровчому таборі «Сучасник». 9 липня 2014 р. підприємство направило в цей дитячий табір 25 дітей з Донецької та Луганської областей, в тому числі 12 дітей із сімей біженців, які зараз проживають в санаторії-профілакторії «Джерело» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Протягом 21-го дня діти з Донецької та Луганської областей відпочиватимуть коштом підприємства в дитячому оздоровчому таборі «Сучасник» разом з дітьми працівників комбінату.

В таборі «Сучасник» для дітей підготовлено впорядковані корпуси, організовано повноцінне харчування, культурна програма, спортивні заходи, заняття за інтересами з досвідченими педагогами. В період літнього відпочинку дітям із східних регіонів, як і дітям працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», підприємство забезпечує медичну страховку, а також страхування від нещасного випадку. В разі виникнення гострого або загострення хронічного захворювання дитині гарантована безкоштовна медична допомога та забезпечення медикаментами в місцевих лікувальних закладах в Херсонській області, а також в м. Кривий Ріг. Лікування дитини покривається страховкою від страхової компанії «Країна» в період табірної зміни та після її завершення до моменту повного одужання.

Ірина Футрук, головний керуючий з роботи із трудовим колективом і зв'язків з громадськістю ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Наше підприємство надає допомогу людям, які через бойові дії на сході України були змушені виїхати із своїх рідних міст. Для 120 людей ми забезпечуємо проживання та харчування в своєму санаторії-профілакторії «Джерело», а зараз керівництво підприємства ухвалило рішення про оздоровлення дітей в нашому таборі «Сучасник» разом з дітьми працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». До організації цієї поїздки підключилися і волонтери нашого підприємства. На кошти, що були зібрані робітниками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», були придбані товари першої необхідності для дітей, зокрема, рушники, засоби особистої гігієни. Крім того, волонтери підприємства придбали новий спортивний одяг і взуття для дітей із східних регіонів України. Цього літа постійна турбота про дітей та підтримка сімей вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей стала важливою складовою соціальної відповідальності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», і ми продовжуємо співробітничати з місцевою владою в цьому напрямку».

Довідка:
До складу соціальної інфраструктури ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» входять три дитячі оздоровчі табори, два пансіонати на узбережжі Чорного та Азовського Морей, три приміські бази відпочинку, санаторій-профілакторій «Джерело». Весь комплекс оздоровчих об'єктів соціальної сфери повністю утримується та фінансується коштом підприємства, а путівки для працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і членів їхніх сімей реалізовуються за пільговою вартістю.

В 2013 р. понад 4 тисячі дітей робітників підприємства було оздоровлено в дитячих оздоровчих таборах і більше 6 тисяч працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і членів їхніх сімей скористалися можливістю відпочинку в пансіонатах. У 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило на відпочинок і оздоровлення працівників і членів їхніх сімей більше 149 млн. грн. Ці кошти підприємство вклало, зокрема, в утримання, розвиток і обслуговування своєї соціальної інфраструктури, а також виділило на закупівлю санаторно-курортних путівок в здравниці України для своїх працівників.

Дитячий оздоровчий табір «Сучасник»
Дитячий оздоровчий табір «Сучасник» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розташований в Скадовському районі Херсонської області, с. Червоне. Табір розрахований на 385 місць (4 двоповерхових корпуси, 2 одноповерхових корпуси). Площа оздоровчого табору – 9,42 га. Табір оснащено бібліотекою, центром дитячої творчості, літнім кінотеатром.

Санаторій профілакторій «Джерело»
Санаторій-профілакторій «Джерело» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює цілорічно за безперервним графіком. Лікувально-оздоровчий заклад складається з двох відділень і розрахований на 410 місць. Лікувальне відділення №1 санаторію-профілакторію «Джерело» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» терапевтичного профілю складається з двох лікувальних підрозділів – бальнеологічного та фізіотерапевтичного, в цілому розрахованих на 270 місць.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021